Strażnicy nie pomogą z rozładowanym akumulatorem

0

Przez ostatnie dwa lata płocka straż miejska oferowała swoją pomoc w przypadku awarii akumulatora. Wystarczyło zadzwonić do dyżurnego straży miejskiej i poprosić o pomoc przy odpaleniu samochodu. W tym roku straż miejska nie będzie jednak pomagała z rozładowanym akumulatorem.

Rzeczniczka Straży Miejskiej w Płocku, Jolanta Głowacka poinformowała, iż nie ma obecnie takiej potrzeby, by kontynuować akcję.

– Takich działań obecnie nie przewidujemy, ponieważ nie ma tak niskich temperatur, jak w tym czasie w roku ubiegłym – powiedziała Jolanta Głowacka. – Temperatury dochodziły wówczas w ciągu dnia do -15, – 20 st. C – przypomniała.

Rzeczniczka dodała jednak, że w sytuacji pogorszenia warunków, działania mogą być wznowione. – Jeśli wystąpią bardzo silne mrozy, niewykluczone, że podejmiemy akcję – podkreśliła.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje