Spotkania Filmowe i premiery w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Rozpoczynamy kolejny tydzień, a wraz z nim przybywa wrażeń i emocji kinowych. Jak w każdy poniedziałek sprawdzamy, co czeka nas w NK Przedwiośnie. Nie zabraknie nowych propozycji oraz premierowych tytułów. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie. Ale zacznijmy od początku…

„Facet na miarę”

NK Przedwiośnie ma idealną propozycję dla tych, którzy chcą choć na chwilę oderwać się od swojej codzienności. To komedia, która sprawi, że zapomnienie o realnym świecie naprawdę będzie możliwe.

PowiązaneTematy

Diana jest wziętą prawniczką, zatrudnioną w kancelarii swojego byłego faceta. Pewnego dnia jednak jej życie wywraca się do góry nogami. Gubi telefon, a po kilku dniach dzwoni do niej mężczyzna – znalazca urządzenia, który proponuje jej randkę. Dziewczyna od razu się zgadza.

Na miejscu okazuje się, że Alexandre jest nie tylko najprzystojniejszym, ale również najniższym gościem w restauracji. To nie daje kobiecie powodów do śmiechu. Ale jak wiadomo, miłości nie mierzy się w centymetrach, więc Diane szybko zakochuje się w błyskotliwym i energicznym mężczyźnie. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości… Czy uda jej się to przezwyciężyć? Czy miłość do Alexandre będzie na tyle silna, żeby mogła sobie z nimi poradzić?

Ciekawych zakończenia zapraszamy do kina. Premiera „Faceta na miarę” w najbliższy piątek, 15 lipca, oczywiście w NK Przedwiośnie.

„Ghostbusters. Pogromcy Duchów”

A jeśli nie komedia, to może prawdziwy film akcji z domieszką lekkiego humoru? Taka pozycja również znajdzie się w najbliższym repertuarze.

Jeśli zapomnieliście o duchach i myślicie, że ich temat został zamknięty, to jesteście w błędzie. One nadal grasują i nadal są bardzo niebezpieczne. Jednak w kolejnej odsłonie kultowej już serii rozprawiać się z nimi będą nie pogromcy, a pogromczynie.

Erin i Abby są autorkami leksykonu duchów. Niestety, ich książka staje się pośmiewiskiem wśród „poważnych” naukowców. Wszystko się zmieni w momencie, kiedy nowojorski Manhattan zostanie opanowany przez wredne zjawy i demony. Wtedy praca kobiet okaże się wyjątkowo potrzebna, aby móc z nimi skutecznie walczyć. Jaki będzie finał tej historii i czy książka kobiet okaże się najlepszym lekarstwem na paranormalne istoty? 15 lipca NK Przedwiośnie odkryje przed nami tę tajemnicę.

https://www.youtube.com/watch?v=8Y-P5G0najU

„Tajemnice Manhattanu”

Dla tych, co uwielbiają znaleźć w dobrym kinie dreszcz grozy i emocji, będzie to idealna propozycja. Thriller, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Można mówić wiele, ale pewne rzeczy trzeba po prostu poczuć…

Porter Wren jest felietonistą poczytnego nowojorskiego tabloidu. Sam opisuje siebie, jako sprzedawcę skandali, morderstw i śmierci. Wydawać by się mogło, że mało co potrafi go zaskoczyć. W końcu, obracając się w takich tematach, powinien wiedzieć już wszystko o otaczającym go świecie. Jednak niespodzianki potrafią przytrafić się każdemu z nas…

Pewnego dnia staje się bohaterem historii bardziej niewiarygodnej od tych, które opisuje w swoich artykułach. Do dziennikarza zgłasza się wdowa po reżyserze, którego zwłoki odnaleziono w gruzach zburzonego budynku. Chcąc wyjaśnić tajemniczą śmierć męża, udostępniła ona felietoniście tajne archiwum wideo zmarłego. Zawartość taśm zaskakuje samego Wrena i prowadzi do jądra niebezpiecznego imperium, którego on sam staje się częścią.

Na odkrycie tych wszystkich niebezpiecznych tajemnic zapraszamy do NK Przedwiośnie. Premiera filmu „Tajemnice Manhattanu” odbędzie się w piątek, 15 lipca. Warto skorzystać z tych emocji i choć na chwilę zatopić się w prawdziwe kino grozy.

Spotkania Filmowe – „Wszystkowidząca”

A dla tych, którzy wciąż poszukują propozycji dla siebie, możemy polecić poniedziałkowe Spotkania Filmowe. To cykl, który na stałe zagościł już w NK Przedwiośnie. Cieszy się rosnącą popularnością i gromadzi coraz większą rzeszę widzów.

Za tydzień, 18 lipca, w jego ramach będzie można zobaczyć film „Wszystkowidząca”.

Dina ma umiejętności zaglądania w głąb każdego człowieka i rozpoznawania jego zamiarów. Ta niezwykła umiejętność niejednokrotnie jej się przydała, ale też momentami powodowała problemy. Jej matka, po której ją odziedziczyła, zostaje wezwana do zamku, aby pomogła rozwiązać sprawę morderstwa rodziny królewskiej. Wszystko byłoby w porządku, gdyby los nagle się nie odmienił…

Na drugi dzień po zabraniu matki, po Dinę przyjeżdża tajemniczy Drakan. Okazuje się, że to pułapka, gdyż zależy mu tylko i wyłącznie na tym, aby przejąć władzę i objąć panowanie nad całym terytorium kraju. Dziewczynka trafia do lochu, gdzie poznaje jedynego spadkobiercę króla, który jest uznany za winnego wymordowania swojej rodziny. Przerażona Dina chce uciec z zamku, jednak, aby to zrobić, będzie musiała przejść przez legowisko smoków. To wyjątkowo trudna i obfitująca w niebezpieczne przygody przeprawa.

Czy dziewczynka osiągnie swój cel i odzyska wolność? W jaki sposób przeciwstawi się samemu królowi? Na te pytania odpowiedzą najbliższe Spotkania Filmowe. Chętnych zapraszamy 18 lipca do NK Przedwiośnie.

Ponadto, wśród zapowiadanych premier, odnajdziemy również tytuły, które są w stałym repertuarze kina. Wśród nich znajdziemy chociażby film „Iluzja 2”, „Szajbus i pingwiny” oraz „BFG: Bardzo Fajny Gigant”. Każdy znajdzie więc coś dla siebie i będzie mógł oderwać się od codzienności, wykorzystać chwilę rozrywki.