REKLAMA

Spektakl „Proces” Franza Kafki online. Płoccy aktorzy zapraszają do oglądania [FILM]

REKLAMA

Teatr Dramatyczny w Płocku zaprasza na kolejny spektakl, który będzie można obejrzeć online. Tym razem będzie to nagranie przedstawienia „Proces” Franza Kafki.

Płoccy aktorzy zapraszają do obejrzenia nagrania spektaklu „Proces” Franza Kafki w reżyserii Marka Mokrowieckiego wystawionego w 2014 roku. W roli Józefa K. wystąpił Jacek Mąka.

– Józef K., urzędnik, zostaje aresztowany w środku nocy w swoim mieszkaniu. Powody aresztowania nie są znane. K. nie zostaje zamknięty w więzieniu, może pracować i wieść swoje dotychczasowe życie, ale odtąd każdy jego krok będzie kontrolowany. Nagle wszyscy ludzie wokół niego okażą się zamieszani w sprawę i nie wiadomo już komu może ufać. K. zaczyna walkę o własną wolność, błądząc po arkanach władzy, która okazuje się być wszechmocną siłą zdolną do zniszczenia wszystkiego – opisuje Teatr Dramatyczny w Płocku.

Więcej informacji o spektaklu można znaleźć na stronie internetowej Teatru Dramatycznego w Płocku.17 grudnia o godzinie 19 na profilu facebookowym Teatru Dramatycznego w Płocku odbędzie się spotkanie Człowiek i władza. Dyskusja z twórcami i twórczyniami spektaklu „Proces”.

Spektakl będzie udostępniany bezpłatnie na kanale YouTube Teatru Dramatycznego w Płocku, ale jeśli ktoś z widzów chciałby wesprzeć aktorów darowizną, może to zrobić poprzez przelew na konto.

Nr konta bankowego: Bank PKO BP O/Płock 33 1020 1026 0000 1002 0233 3284. W tytule przelewu trzeba wpisać „darowizna”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU