Chwila nieuwagi i sylwester

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teatr Dramatyczny w Płocku zaprasza na sylwestrową przedpremierę spektaklu „Chwila nieuwagi”. Sztuka angielskiego autora Iana Ogilvy, nie została jeszcze wystawiona na żadnej scenie na świecie. Po spektaklu twórcy wraz z widzami uczczą Nowy Rok lampką szampana.

Walter jest 35-letnim neurotycznym księgowym. Bezgranicznie oddany pracy, bez znajomych i życia prywatnego. Spokojny, zasadniczy i pełen lęków. W telefonie ma tylko cztery numery: matki, policji, szpitala i centrum chorób zakaźnych. Nigdy nie zrobił nic wbrew przepisom. Wystarczyła jednak… chwila nieuwagi, aby zagroził rosyjskiemu mafiosowi ujawnieniem jego przestępstw i zażądał od niego miliona funtów.

Od tego momentu w życiu Waltera dzieją się nieprawdopodobne rzeczy. Ktoś spada z nieba wprost do jego ogrodu, brudny bezdomny nie chce opuścić jego salonu, pruderyjna sekretarka składa mu lubieżne propozycje, a policjant nie wierzy w ani jedno jego słowo. W dodatku z wizytą wpada mama. Czy to przypadkiem nie jest sprawka diabła? Zabawę czas zacząć!

Reżyserem spektaklu jest Jerzy Bończak. Na scenie wystąpią: Grażyna Zielińska, Oriana Soika (gościnnie), Jerzy Bończak (gościnnie), Jacek Mąka, Łukasz Mąka i Mariusz Pogonowski. Światowa prapremiera odbędzie się 4 stycznia.

Sylwester w Teatrze Dramatycznym, 31 grudnia o godz. 18.30 i 21.30. Bilety w cenie 90 zł do kupienia w kasie teatru.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji