REKLAMA

Spacer w ciemnościach po Małachowiance. Idziecie? [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Nietypową wycieczkę proponują organizatorzy „Dusznej sprawy”, zaplanowanej na piątek trzynastego… To nocne zwiedzanie z dreszczykiem śladami średniowiecznych użytkowników kolegiaty św. Michała w płockiej Małachowiance.

PowiązaneTematy

– Chcesz poznać tajemnicze korytarze średniowiecznej kolegiaty Św. Michała? Masz odwagę podążać za Białą Damą przy złowieszczych dźwiękach pokutnych łańcuchów? Przybywaj zatem na spotkanie z mrocznymi legendami, tajemniczymi historiami i duchami przeszłości. Od wieków bowiem czeka na rozwikłanie pewna Duszna Sprawa… – zachęcają organizatorzy mrocznej wycieczki, Biuro Usług Turystycznych „Duces Mazovie”, Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. St. Małachowskiego oraz Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna.

W nocnym zwiedzaniu mogą brać udział rodziny z dziećmi w wieku powyżej 10 lat. Wśród mroków odbędzie się spacer z latarkami po korytarzach kolegiaty św. Michała (obecnie Małachowianka). W kilkuosobowych grupach będzie okazja na poznanie światła i cieni duchów przeszłości, a może nawet jakiegoś spotkać…

Organizatorzy zaplanowali różnego rodzaju quizy, zagadki i szukanie wskazówek, jak wydostać się z mrocznych zakamarków. – Będzie ciekawie, tajemniczo, a czasami nawet strasznie! – zapewniają.Impreza odbędzie się w piątek, 13 listopada o godzinie 17.30. Wejścia odbędą się tylko w zorganizowanych grupach, a liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów, których można dokonać poprzez przesłanie zgłoszeń, zawierających imiona i nazwiska uczestników oraz kontakt telefoniczny, na adres: biuro@ducesmazovie.pl. W mailu zwrotnym otrzymacie szczegóły uczestnictwa.

Aktualizacja
Jak poinformowali organizatorzy, w związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem „Duszna Sprawa”, termin na 13.11.2015 został już zamknięty. Ustalono więc dodatkowy termin, na sobotę 14 listopada.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU