REKLAMA

Przedsiębiorcy zapraszają na Płocki Bal Niepodległościowy

REKLAMA

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego kolejny raz organizuje wyjątkowe i prestiżowe wydarzenie – Płocki Bal Niepodległościowy. To, wbrew pozorom, nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale i okazania serca, bowiem w trakcie balu zbierane będą pieniądze na szczytny cel.

Płocki Bal Niepodległościowy, organizowany przez IGRP, w niecodzienny sposób pozwala na uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. – Polonez, Pieśni Patriotyczne czy wznoszony Toast za Ojczyznę, to akcenty patriotyczne, które w połączeniu z bardzo dobrą zabawą, tworzą niepowtarzalny klimat tej imprezy – wyjaśnia Anna Brzezińska, dyrektor Izby Gospodarczej. – Już dziś jesteśmy pewni, że tegoroczny bal na długo zapadnie w pamięci, wszystkim, którzy przybędą 21 listopada do Centrum Konferencyjnego „Dom Technika” w Płocku – zapewnia.

PowiązaneTematy

Przeżycie będą niezapomniane, ponieważ po raz pierwszy w Płocku, specjalnie dla gości Balu Niepodległościowego, najpiękniejsze walce wykona Królewska Orkiestra Symfoniczna przy Pałacu w Wilanowie. Oczywiście nie zabraknie też innych utworów porywających do tańca.

Uczestnicy balu będą mieli okazję poznać aktora Jacka Kawalca, który poprowadzi tegoroczną uroczystość.Izba Gospodarcza Regionu Płockiego, zrzeszająca przedsiębiorców aktywnie uczestniczących w kreowaniu rozwoju gospodarczego subregionu płockiego, organizuje tę uroczystość patriotyczną od 11 listopada 2006 roku.

Więcej szczegółowych informacji o Płockim Balu Niepodległościowym można znaleźć na stronie Izby Gospodarczej Regionu Płockiego lub bezpośrednio kontaktując się z Biurem Zarządu IGRP – 24 364-99-89, 501-458-187.