Jednym z projektów, finansowanych z konkursu grantowego Youth Banku, jest Sportowa Sobota, czyli zawody sportowe dla dzieci i młodzieży. Akcję organizuje Studio Tańca i Ruchu Break Loose.
Na żywiołowe przedpołudnie organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę, 13 czerwca, na plac przy Al. Kobylińskiego 13. Będzie to doskonała okazja na poznanie zalet zdrowego stylu życia i uświadomienie sobie, jak ważną rolę w naszym życiu pełni sport.
– W godzinach 11-14 odbędą się zawody sportowe dla dzieci w czterech kategoriach wiekowych: 3-6, 7-9, 10-12 lat oraz 13+ – informują pomysłodawcy projektu. – Dla najlepszych przewidziane liczne nagrody – zachęcają.
A jakie dyscypliny przewidziano? Między innymi biegi sprawnościowe, konkurencje z piłkami, czy sprinty. Oprócz tego, instruktorzy Studia Tańca i Ruchu Break Loose poprowadzą zajęcia taneczne. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
PetroNews jest patronem medialnym projektu.
















![Płocki Piknik Olimpijski [ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/05/Plocki-Piknik-Olimpijski-2026-14-360x180.jpg)


![Uczennice z Gąbina wśród najlepszych grafików młodego pokolenia w Polsce [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/vektor_staszic-360x180.jpeg)
![Biblioteka zaprasza do konkursu „Pokaż nam przyszłość!” [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka1-360x180.jpeg)
![Doktorat to więcej niż nauka. O ambicji, stresie i drodze po tytuł naukowy [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/wystapienia-360x180.jpeg)
![Social media to szansa czy zagrożenie? Młodzież Staszica zabrała głos [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/staszic1-360x180.jpeg)

![Wolontariusze ORLENU posadzili las w Łącku [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/orlen_las-27-360x180.jpg)
![Zrobili film o płockim „Pałacu cudów”. Jak wygląda obecnie? [FILM]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/palac_cudow-360x180.jpg)


















