Śmiertelny wypadek w Mikołajewie

REKLAMA

O porannym zderzeniu dwóch pojazdów z pługiem śnieżnym, które miało miejsce dzisiaj na drodze wojewódzkiej nr 567 w miejscowości Mikołajewo (gm. Staroźreby), informowaliśmy rano. Niestety, nie udało się uratować młodej kobiety, która uczestniczyła w wypadku.

2 grudnia przed godziną 8 miało miejsce zderzenie 3 pojazdów. Najpierw w pług śnieżny uderzył jeden samochód osobowy, a następnie kolejny. Podczas gdy drugie zderzenie było zakwalifikowane jako drobna kolizja drogowa, pierwsze okazało się śmiertelne.

PowiązaneTematy

Zderzenie 3 pojazdów w gm. Staroźreby

– Wypadek miał miejsce w Mikołajewie, na drodze wojewódzkiej 567 – potwierdza Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Zgłoszenie otrzymaliśmy ok. godz. 7.45. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem opel corsa, 17 – letnia mieszkanka gm. Drobin, jadąc w kierunku Płocka zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pługiem śnieżnym. W wyniku zderzenia kierująca oplem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Niestety, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej kobieta zmarła na skutek odniesionych obrażeń.

Kierowcy w tym miejscu mogą spodziewać się utrudnień, które potrwają do około południa.