REKLAMA

Śmiertelny wypadek, sporo kolizji i kradzieży. Policja rozpoczyna akcję

REKLAMA

W miniony weekend policja miała pełne ręce roboty – było dużo kolizji, a złodzieje nie próżnowali. Mundurowi rozpoczęli także akcję. Tym razem postanowili skontrolować kierowców, którzy przewożą inne osoby.

Do śmiertelnego wypadku doszło 3 listopada, w miejscowości Bronowo Kmiece. Informowaliśmy o nim już w piątek.

PowiązaneTematy

Śmiertelny wypadek pod Płockiem

W nocy z 2 na 3 listopada przy ul. Bartniczej złodzieje włamali się do samochodu marki Peugeot i ukradli dokumenty oraz wyposażenie. Wartość strat oszacowano na ok. 1 tys. zł.

4 listopada przy ul. Chopina złodzieje ukradli portfel z zawartością dokumentów i karty bankomatowej. Wartość strat wyceniono na ok. 570 zł.

W Kępie Polskiej, 4 listopada złodzieje ukradli siatkę ogrodzeniową o wartości ok. 600 zł.

– Podczas minionej doby policja jeździła także do 15 kolizji w mieście i 14 w powiecie. Zatrzymano też 4 nietrzeźwych kierujących w Gąbinie, Wincentowie i dwóch w Bielsku – poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Do izby wytrzeźwień mundurowi doprowadzili 19 osób.

Płocka policja z Wydziału Ruchu Drogowego od 6 listopada na terenie naszego miasta i powiatu prowadzi działania krajowe „Trzeźwość w przewozie osób”. Celem działań jest wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców – zwłaszcza tych, którzy zawodowo zajmują się przewozem osób.