REKLAMA

Śmiertelny wypadek pod Płockiem

REKLAMA

O wypadku i poważnych utrudnieniach poinformowali nas czytelnicy w czwartkowy wieczór. Jak piszą, doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego.

20 kwietnia około godz. 20.30 w Brochocinie (gm. Radzanowo) samochód osobowy potrącił pieszego.

– Potrącona osoba to mężczyzna w wieku 50 lat – powiedział nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Na miejscu są utrudnienia, droga jest zablokowana – dodał.

Jak dowiedzieliśmy się od Jarosława Ostrowskiego z płockiej policji, kierujący pojazdem, który potrącił pieszego, był trzeźwy.– Z dotychczas uzyskanych informacji wynika, że kierujący pojazdem peugeot, 77-letni mieszkaniec powiatu płockiego, potrącił pieszego na drodze krajowej nr 60. Niestety, ze skutkiem śmiertelnym – wyjaśnił Jarosław Ostrowski.

Nasi czytelnicy informują, że DK 60 w tym miejscu jest zablokowana, Jarosław Ostrowski potwierdza, że policja kieruje objazdem od Goślic na Ciółkowo oraz od Bielskiej w stronę Boryszewa.

Utrudnienia potrwają co najmniej kilka godzin.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Gosia says:

  Nawet przy niewielkiej prędkości, gdy pieszy jest nieoznakowany są bardzo małe szanse żeby w porę go dostrzec. Chce zwrócić uwagę również na to że zabity pieszy szedł po nieprawidłowej stronie jezdni !!!!!!!

 2. Monika says:

  Pan szedł pijany środkiem drogi

 3. esa says:

  ktora to juz osoba w tamtym miejscu

 4. gość says:

  Nie wiem co jest przyczyną potrącenia, ale wiem, że piesi często zapominają o odblaskach. Dodatkowo kierowcy zapominają o tym, że mogą nie wszystko widzieć przy danej prędkości. Zdecydowanie za mało jest kontroli tego stanu rzeczy. Za mało się o tym mówi i za mało się uświadamia pieszych, jak bardzo są niewidoczni na drodze. Oprócz kontroli prędkości powinny być też kontrole pieszych. Często pieszy nie wie jak wielkim jest zagrożeniem sam dla siebie i dla innych uczestników ruchu. Wyrazy współczucia dla rodziny. To straszna tragedia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU