REKLAMA

Seniorzy – wolontariuszami

REKLAMA

Płock przyłączył się do akcji pn. „Aktywni seniorzy – aktywni wolontariusze”. Projekt ma objąć obszar całego województwa mazowieckiego, a jej pomysłodawcą jest warszawskie Centrum Wolontariatu.

Projekt, najogólniej, ma zaoferować seniorom pracę w charakterze wolontariuszy. Przygotowaniem bazy organizacji i instytucji, zainteresowanych stworzeniem miejsc pracy dla wolontariuszy seniorów w wieku 60+, zajmie się Płocki Wolontariat. Firmy zostaną poinformowane o atutach osób starszych oraz korzyściach, płynących z ich zatrudnienia w charakterze wolontariusza. Szkolenie dla organizacji odbędzie się 15 maja br. Instytucje i organizacje mogą zapisywać się do 13 maja pod numerem telefonu: 24 364-76-22.

Ale to nie wszystko. Płocki Wolontariat zorganizuje również szkolenie dla osób starszych, zainteresowanych podjęciem pracy wolontarystyczej. W czasie szkoleń przekazane zostaną materiały informacyjne oraz lista wakatów, zgłoszonych wcześniej przez organizacje. W szkoleniu osób w wieku 60+ mogą wziąć udział wszyscy chętni. Zapisywać można się do 17 maja pod numerem telefonu 24 364-76-22.Spotkanie odbędzie się 27 maja 2013 roku o godz. 11.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Płockiego Wolontariatu przy ul. Tumskiej 9 lub pod numerem telefonu 24 364-76-22.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU