REKLAMA

Rusza Polish Hip-Hop Tv Festival

REKLAMA

Od samego rana na płockiej plaży jest gwarno. Wszystko za sprawą 4. edycji festiwalu Polish Hip-Hop Tv Festival. I chociaż w Płocku jeszcze nie do końca wybrzmiały elektroniczne rytmy, już dziś na dwóch scenach usłyszymy hip-hopową muzykę.

Pierwsi festiwalowicze pojawili się w Płocku już w środę, 3 sierpnia. W czwartek odbyły się preeliminacje do 5. płockiej bitwy freestalowej, czyli konkurs z nagrodami dla publiczności w rymowaniu tekstów na zadany temat pod podkład muzyczny. Finał, który poprzedzą dwudniowe eliminacje, odbędzie się w sobotę. Wstęp na wydarzenie był wolny. Oprócz zmagań raperów, można było posłuchać koncertów takich wykonawców, jak: KUBA KNAP, KUBAN & DJ PASZA, TE-TRIS / NERWUS.

W piątkowy, upalny poranek, oprócz wielkiego sprzątania skarpy po poprzednim festiwalu (trzeba przyznać, że tygodniowe sprzątanie to jednak za długo i niezbyt dobre wystawia nam świadectwo), trwały przygotowania do koncertów na plaży. Ciężarówki podjeżdżały pod strefę festiwalową jedna za drugą. Od strony campingu nadciągały tłumy festiwalowiczów, którzy udawali się pod prysznice zlokalizowane dla nich w amfiteatrze.– Przyjechaliśmy ze znajomymi z Włocławka już wczoraj i byliśmy też na bitwie freestalowej – powiedział nam jeden z uczestników tegorocznego festiwalu. – Najbardziej czekam na dzisiejszy koncert Pezeta, który po ponad dwóch latach przerwy wraca do występów – dodał.

Artyści zaprezentują się już od 16.30 na dużej scenie na plaży oraz na scenie Red Bull Tour Bus, gdzie odbędą się kolejne etapy bitwy freestylowej. Zaplanowanych jest ponad 40 koncertów. Wśród rodzimych wykonawców wystąpi dziś m.in. Małpa, Pezet czy O.S.T.R. A gwiazdą dzisiejszego koncertu będzie niemiecka ekipa Snowgoons. Koncerty potrwają dziś do godziny 3 nad ranem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU