REKLAMA

Rodzinny turniej dwójek siatkarskich w SP3

REKLAMA

W sobotę, 14 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się kolejny rodzinny turniej dwójek siatkarskich. Zawody włączono do obchodów Narodowego Dnia Sportu.

W tej edycji na starcie stanęło dwadzieścia ekip. Pierwsza faza rywalizacji rozgrywana była w czterech grupach, systemem każdy z każdym. Po jej zakończeniu, w zależności od zajętych miejsc, rodzinne dwójki przeszły do fazy pucharowej, która pozwoliła na wyłonienie końcowej kolejności.

Po zakończeniu turnieju został rozegrany mecz dorosłych. Rywalizowały w nim ekipy Mistrzów i Niepokonanych. Po dwusetowej rywalizacji lepsi okazali się Mistrzowie, którzy dwukrotnie jako pierwsi zdobyli 25 punktów.Zwieńczeniem zawodów była ceremonia wręczania nagród, którą przewodziły Bernardyna Opolska, wicedyrektor SP 3, Magdalena Lewandowska, przewodnicząca Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza, oraz Dariusz Bednarski z Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a pierwsze cztery ekipy dodatkowo puchary. Na koniec rozlosowano sprzęt sportowy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU