Rockowy Wcześniak, czyli niedziela w gitarowych rytmach [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W niedzielę, 25 maja, w akademiku Politechniki Warszawskiej odbyła się impreza “Rock in Wcześniak”. To pierwsza edycja rockowych występów studenckich. 

Wydarzenie zostało zorganizowane przez studentów, zamieszkujących w akademiku “Wcześniak”. Klimat festiwalu był bardzo piknikowy – grill, siedzenie na kocach i luźna, przyjazna atmosfera. Frekwencja pewnie mogłaby być większa, jednak to ilość osób, która gościła na placu wcześniaka w niedzielę stanowiła właśnie o tej atmosferze.

Wystąpiło kilka studenckich zespołów rockowych, w tym płockie “Inżyniery”. Było pogo, co oznacza, że jako festiwal rockowy “Rock in Wcześniak” zdał egzamin. Rekordzistą w bisach okazał się sochaczewski “The Rootless”, którego członkowie wracali na scenę aż 5 razy.

Organizacja koncertów była na wysokim poziomie. “Rock in Wcześniak” nie ustępował w niczym sobotnim wydarzeniom, a koleżeńską atmosferą zwycięstwo przeciąga na swoją stronę. Różnica to skala imprezy i wykonawcy, jednak tym większe brawa dla organizatorów, że teoretycznie mały festiwal potrafili zrobić tak profesjonalnie. Trzymamy kciuki za kolejne edycje.

PetroNews był patronem medialnym imprezy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji