REKLAMA

Quebonafide kolejnym artystą na PHHF

REKLAMA

Organizatorzy oficjalnie potwierdzili, że Quebonafide jest trzynastym artystą, który wystąpi na tegorocznym Polish Hip-Hop Festival w Płocku.

PowiązaneTematy

Quebo swoją przygodę z rapem rozpoczął w składzie Yochimu, który współtworzył wraz z raperem Fuso. Obecnie jest członkiem ekipy SB Maffija.

Większy rozgłos zdobył dzięki wydanemu w 2013 roku albumowi „Eklektyka”. W tym samym roku ukazał się również drugi krążek tego artysty, nagrany w duecie z krakowskim raperem Eripe. Nosił on nazwę „Płyta roku”.

W 2014 roku, ciechanowski artysta nagrał sporo gościnnych zwrotek z cenionymi raperami polskiej sceny. Ponadto, udzielił się na producenckiej płycie bydgoskiego Pawbeats’a w utworze „Euforia” wraz z Kasią Grzesiek, dzięki czemu zyskał olbrzymie poparcie wielu odbiorców. W marcu bieżącego roku, nakładem QueQuality ukazał się nowy, długo oczekiwany album „Ezoteryka”.

Dla rapera z Ciechanowa będzie to drugi występ podczas płockiego festiwalu – gościł w naszym mieście podczas ubiegłorocznej edycji.Dotychczas organizatorzy festiwalu potwierdzili, że na płockiej scenie wystąpią: Dwa Sławy, Kuban, Pro8l3m, Mor W.A., K.A.S.T.A. Squad, DonGURALesko, Waldemar Wall-e Kasta, Trzeci Wymiar, Kękę, Paluch, jak również Kontrafakt ze Słowacji oraz Dope D.O.D. z Holandii. Warto wspomnieć, że nowym współprowadzącym PHHF 2015 został Waldemar Wall-e Kasta.

Trzecia edycja PHHF 2015, odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia, na nadwiślańskiej plaży w Płocku.

PetroNews jest patronem medialnym festiwalu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU