REKLAMA

Psi Patrol, ciuchcia i Mikołaj – specjalne atrakcje dla najmłodszych

REKLAMA

„Psi Patrol na tropie Świąt w Galerii Wisła” – to specjalna atrakcja dla najmłodszych klientów płockiej galerii. W pierwszy weekend grudnia powstaną tam również specjalne strefy animacyjne.

PowiązaneTematy

W czwartek i piątek, 3 i 4 grudnia, Galeria Wisła zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z Psim Patrolem, podczas akcji pn. „PSI PATROL na tropie Świąt!”.

psi-patrol-w-galerii-wisla-2Psi Patrol to popularny serial animowany, przedstawiający niezwykle pomysłowe i bohaterskie szczenięta – Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy ,Skye i Everest, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem, Ryderem, wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoła zagrożeniom. Z tymi bohaterami mali płocczanie będą mogli spotkać się już w najbliższy weekend.

W pierwszym tygodniu grudnia powstaną również specjalne strefy animacyjne w galerii handlowej:

  • STREFA RUBBLE’A – Na strefie dzieci będą przygotowywały wspaniałe ozdoby świąteczne na choinkę, którą wspólnie udekorują podczas zabawy.
  • STREFA SKYE – W strefie na dzieci będą czekali tancerze, który będą uczyli wyjątkowej choreografii. Nie zabraknie również wspólnej nauki piosenki, którą dzieci zaśpiewają Mikołajowi.
  • STREFA CHASE’A – Piesek policjant zaprosi wszystkie dzieci do wspólnego oglądania odcinków Psiego Patrolu.
  • STREFA EVEREST – Dzieci odwiedzające tę strefę będą miały za zadanie zapewnić śnieg dla sań Mikołaja. Najmłodsi będą wycinać i ozdabiać płatki śniegu, którymi zostanie wyłożona droga dla Mikołaja.

– Gościem specjalnym wydarzenia będzie MARSHALL – informuje Magdalena Michalska, odpowiedzialna za marketing obiektu. – Bohater odwiedzi Galerię Wisła w niedzielę, 4 grudnia. A to jeszcze nie koniec atrakcji, które przygotowaliśmy. Tuż po przekroczeniu progów galerii, klienci poczują świąteczny, piernikowy aromat, a dzieci będą miały do dyspozycji specjalne strefy animacyjne – zachęca Magdalena Michalska.

 Strefy animacyjne, Mikołaj i świąteczna ciuchcia

Strefy twórczej animacji będą czynne od 3 do 23 grudnia (w godzinach 13-19) oraz 24 grudnia (w godzinach 12-15). Nasze pociechy pobawią się tam z elfami w Piernikowej Krainie, przyozdabiając pierniki i muffiny oraz zrobią cake popsy. Nie zabraknie też strefy plastycznej, słodyczy i upominków.

Od 7 do 18 grudnia do dyspozycji wszystkich najmłodszych klientów galerii zostanie oddana Świąteczna Ciuchcia Świętego Mikołaja. Ponadto 6, 10, 11 oraz 17 i 18 grudnia Galerię Wisła odwiedzi Święty Mikołaj, który rozda upominki.

– Każde dziecko może odwiedzić Świętego Mikołaja i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie zupełnie za darmo – dodaje Magdalena Michalska. – Rodzice natomiast, dzięki zapewnionej bezpłatnej opiece nad maluchami, zrobią sobie spokojnie zakupy w świątecznej atmosferze – podsumowuje.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU