Przytulaki na Dzień Uśmiechu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Z okazji Światowego Dnia Uśmiechu Płocki Wolontariat oraz Płockie Centrum Inicjatyw Społecznych organizują kolejną akcję sprzedaży Przytulaków. Całkowity dochód ze sprzedaży poduszek będzie przeznaczony na organizację pomocy dla osób potrzebujących. 

W piątek, 6 października, z okazji Światowego Dnia Uśmiechu, Płocki Wolontariat oraz Płockie Centrum Inicjatyw Społecznych organizują kolejną akcję sprzedaży Przytulaków. Wolontariuszy będzie można spotkać od godz. 16 w restauracjach na płockiej starówce.

Przytulaki to pomocowe poduszki szyte przez wolontariuszy, seniorów i osoby niepełnosprawne. Są wykonane z szarego polaru i posiadają kolorową, bawełnianą aplikację w kształcie słonia. Cena Przytulaka to 30 zł.

– Chcemy, aby słoń przypominał o wartości dobra oraz zachęcał do pielęgnowania wrażliwości i dbania o innych. Całkowity dochód ze sprzedaży poduszek będzie przeznaczony na organizację pomocy dla osób potrzebujących. Środki z dotychczasowych akcji przeznaczymy na realizację nowej odsłony projektu „Obiad” i zakup posiłków dla grupy samotnych, ubogich seniorów – informują organizatorzy akcji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji