REKLAMA

Przedświąteczne przedstawienia w Teatrze Dramatycznym w Płocku

REKLAMA

„Królewna Śnieżka wg braci Grimm” oraz widowisko muzyczne „Opowieść wigilijna” na podstawie opowiadania Charlesa Dickensa, to dwa spektakle, które w najbliższym czasie będą królowały na deskach płockiego teatru.

Opowieść o „Królewnie Śnieżce” to jedna z najpopularniejszych baśni braci Grimm. Opowiada o Królewnie, zmuszonej do ucieczki przed złą macochą, która trafia do leśnego domu krasnoludków. W sztuce wyreżyserowanej przez Karola Suszka, w której o baśniowy klimat zadbał scenograf Marian Fiszer, zagra dwudziestoosobowa grupa płockich aktorów.

Z kolei „Opowieść Wigilijna” to historia samotnego skąpca Scrooge’a, który każde Święta Bożego Narodzenia spędza w łóżku i wychodzi z założenia, że na święta nie warto marnować czasu i pieniędzy. Reżyserem tego przedstawienia jest Rafał Sisicki, a w tym przypadku za scenografię odpowiada Maria Wilk. Sama adaptacja powstała natomiast przy pomocy finansowej Ministerstwa Kultury i Sztuki.Najbliższe przedświąteczne spektakle odbędą się we wtorek, 8 grudnia („Królewna Śnieżka”) oraz w środę, 9 grudnia („Opowieść wigilijna”).

Więcej informacji oraz repertuar wystawianych w płockim teatrze sztuk teatralnych znajdziecie TUTAJ.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU