Pracownicy przygotujcie się – startuje Turniej Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rusza kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy, organizowana przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Wydarzenie ma na celu zintegrowanie pracowników, jak i promować zdrowy ruch.

Turniej odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2017 roku. To już kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej Firm i Zakładów Pracy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Podczas zawodów każda drużyna rozegra 6 spotkań na płockich boiskach.

– Tak jak w poprzednich edycjach, rozgrywki odbędą się na nowoczesnych, krytych halą pneumatyczną boiskach, usytuowanych przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku – mówi Damian Kijek, trener ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock. – W edycji zimowej mecze rozgrywane będą równocześnie na dwóch boiskach o wymiarach 30×50 m, bramki 2×5 m, skład drużyny 5 + bramkarz – wyjaśnia.

Impreza ma na celu zespolenie pracowników i uświadomienie im, jak ważna jest dbałość o kondycję fizyczną.

– W trakcie trwania turnieju, każdy zespół rozegra minimum 6 spotkań, bez względu na wynik sportowy. Zapewniamy też udział w imprezie integracyjnej, obsługę sędziowską, obsługę techniczną i spikerską, wodę do picia, puchary dla każdej drużyny i nagrody indywidualne dla wyróżnionych zawodników, ubezpieczenie NNW, informacje o turnieju w lokalnych mediach – podkreśla Damian Kijek z SSM Wisły Płock.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny do 5 stycznia 2017 roku. Zespół powinien składać się z pracowników firmy. Do rozgrywek można zgłosić 12 zawodników.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji