REKLAMA

Praca twojego dziecka może trafić na znaczek i kartkę pocztową

REKLAMA

„Zwierzaczek na znaczek” to konkurs dla szkół, w którym najlepsza praca trafi na znaczek i kartkę pocztową!

Towarzystwo Obrony Zwierząt oraz „Anioły ze Szkoły” organizują konkurs czytelniczo-plastyczny, którego pierwsza edycja nosi nazwę „Moje PSIE TROSKI”. Aby wziąć w nim udział, trzeba tylko przeczytać nową lekturę szkolną „Psie troski”, potem omówić ją z klasą, opierając się na załączonym scenariuszu lekcji. Po zapoznaniu się z fabułą, należy przystąpić do wykonywania prac. Trzeba zilustrować wybraną scenę z książki, a gotowy rysunek przesłać do Towarzystwa Obrony Zwierząt.

– Rysujemy scenę z książki „Psie troski”, ponieważ jest to najbardziej pro zwierzęca lektura szkolna – informują organizatorzy konkursu. – „Psie troski” to książka, która pokonała nawet „Harry’ego Pottera” i zajęła 1. miejsce w rankingu TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej – wyjaśniają.

plakat Zwierzaczek na znaczekZwycięzcy konkursu rysunkowego zostaną wybrani w dwóch kategoriach wiekowych (6-9 lat oraz 10-13 lat). Termin nadsyłania prac – do 14 lutego 2017 roku. Wyniki zostaną ogłoszone w Dniu Dziecka, 1 czerwca 2017 roku.Szczegóły konkursu na stronie „Aniołów ze szkoły”, które działają pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

PetroNews jest patronem medialnym konkursu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU