REKLAMA

Praca twojego dziecka może trafić na znaczek i kartkę pocztową

REKLAMA

„Zwierzaczek na znaczek” to konkurs dla szkół, w którym najlepsza praca trafi na znaczek i kartkę pocztową!

Towarzystwo Obrony Zwierząt oraz „Anioły ze Szkoły” organizują konkurs czytelniczo-plastyczny, którego pierwsza edycja nosi nazwę „Moje PSIE TROSKI”. Aby wziąć w nim udział, trzeba tylko przeczytać nową lekturę szkolną „Psie troski”, potem omówić ją z klasą, opierając się na załączonym scenariuszu lekcji. Po zapoznaniu się z fabułą, należy przystąpić do wykonywania prac. Trzeba zilustrować wybraną scenę z książki, a gotowy rysunek przesłać do Towarzystwa Obrony Zwierząt.

– Rysujemy scenę z książki „Psie troski”, ponieważ jest to najbardziej pro zwierzęca lektura szkolna – informują organizatorzy konkursu. – „Psie troski” to książka, która pokonała nawet „Harry’ego Pottera” i zajęła 1. miejsce w rankingu TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej – wyjaśniają.

plakat Zwierzaczek na znaczekZwycięzcy konkursu rysunkowego zostaną wybrani w dwóch kategoriach wiekowych (6-9 lat oraz 10-13 lat). Termin nadsyłania prac – do 14 lutego 2017 roku. Wyniki zostaną ogłoszone w Dniu Dziecka, 1 czerwca 2017 roku.Szczegóły konkursu na stronie „Aniołów ze szkoły”, które działają pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

PetroNews jest patronem medialnym konkursu.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU