Pozytywna zbiórka dla Mikołaja w Galerii Wisła

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przed nami finał akcji „Pozytywna Zgraja zbiera dla Mikołaja” w Galerii Wisła. Jej celem jest zebranie środków  na leczenie i rehabilitację chorego chłopca.

Finał akcji pn. „Pozytywna zgraja zbiera dla Mikołaja” nastąpi 5 listopada w Galerii Wisła w Płocku, w godz. 12-16. Komitet przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na badania genetyczne, rehabilitację, zakup specjalistycznego sprzętu wspomagającego naukę.

Mikołaj nie ma łatwego życia. Choruje już od niemowlęctwa. Początkowo wykryto u niego obturacyjne zapalenie oskrzeli i atopowe zapalenie skóry, a następnie zwyrodnienie obwodowe siatkówki obu oczu. Jest to choroba genetyczna. Stan dziecka z każdym dniem się pogarsza.

– 5 listopada, podczas Finału akcji w Galerii Wisła, poza kwestą i licytacjami na rzecz Mikołaja, na odwiedzających Galerię będą czekały różne atrakcje – zachęca Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła. – Będą występy artystyczne, spotkania z płockimi sportowcami, zabawy z Lwem Honorkiem, pokazy grupy JUST DANCE, czy warsztaty ceramiczne – dodaje.

Mikolaj_finalDo pomocy włączyli się przedstawiciele policji, straży miejskiej i strażacy, a nawet prezydent Płocka, który poprowadzi finałową licytację gadżetów. Będzie można wygrać koszulki z autografami znanych sportowców, np. Anity Włodarczyk, Piotra Małachowskiego, Wisły Płock, Marcina Różalskiego Różala, koszulkę sędziowską z Ligi Mistrzów,  płyty, w tym np. Kamila Bednarka, bony do Norauto, voucher na artystyczny tatuaż, fotograficzną sesję rodzinną czy piłkę reprezentantek Polski w siatkówce.

– Zbiórka na rzecz Mikołaja odbędzie się na terenie galerii także 4 listopada, pn. “Płockie Dzieciaki dla Mikołaja”. W zamian za wrzucenie nawet symbolicznej złotówki, będzie można korzystać bez ograniczeń z atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję – informuje Magdalena Michalska.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji