REKLAMA

Poznaliśmy nową gwiazdę Polish Hip-Hop Festival. Kto jeszcze wystąpi w Płocku?

REKLAMA

Przeglądając listę ogłoszonych artystów Polish Hip-Hop Festival zastanowił nas brak jednej gwiazdy, która z całą pewnością powinna wystąpić w Płocku. Swoimi wątpliwościami podzieliliśmy się z organizatorami. Nasze przypuszczenia okazały się trafne.

Pezet, Sokół i Marysia Starosta, Wzgórze Ya-Pa 3 oraz Gural to tylko kilku z artystów, którzy znaleźli się na pokaźnej liście uczestników Polish Hip-Hop Festivalu, imprezie, która odbędzie się na początku sierpnia w Płocku. Wśród tej plejady gwiazd kogoś jednak zabrakło. Kto jeszcze wystąpi na pierwszej edycji Polish Hip-Hop Festival?

PowiązaneTematy

Wśród ogłoszonych gwiazd tego wydarzenia pojawił się Sokół i Marysia Starosta, zabrakło jednak Włodiego, który występował z nimi podczas koncertów w ramach drugiej Czystej Brudnej Trasy. Artysta uczestniczył w każdym koncercie, podczas którego wykonywano solowe utwory Włodiego, a także najważniejsze kawałki Sokoła i Marysi. Kierując się przeczuciem, zapytaliśmy organizatorów czy są szanse na to, by Włodi pojawił się na festiwalu w Płocku? Okazało się, że nasze przypuszczenia okazały się słuszne.

Jak podają organizatorzy, założyciel legendarnego składu Molesta Ewenement zaprezentuje się płockiej publiczności:

Gratulujemy spostrzegawczości i znajomości tematu. Już pierwszy Państwa obszerny artykuł, dotyczący naszego festiwalu, pozytywnie nas zaskoczył. Wracając do Państwa pytania na temat występu na Polish Hip-Hop Festival Płock 2013 informujemy, iż otrzymaliśmy informację od managmentu Sokoła i Marysi Starosty, że razem z nimi na naszej scenie wystąpi członek legendarnego składu Molesta Ewenement, czyli Włodi, podobnie jak ma to miejsce podczas innych koncertów w ramach „Czystej Brudnej Trasy” – podają organizatorzy Polish Hip-Hop Festival

Włodi, a właściwie Paweł Włodkowski, znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym Molesta Ewenement, z którym nagrał pięć albumów studyjnych. Uzyskał także dwie nominacje do prestiżowej nagrody przemysłu fonograficznego, Fryderyka. Od 2009 roku Włodi prowadzi solową działalność artystyczną.

Artysta współpracował z takimi wykonawcami jak: DJ 600V, Zipera, Mor W.A., DJ. B, Pono, WNB, Emade, Hemp Gru, Małolat, Ajron, WWO, Slums Attack, THS Klika, Grammatik, Dixon37, Pjus, VNM, W.E.N.A. oraz Pyskaty. Od 2006 roku Włodkowski wraz członkami zespołu Molesta Ewenement prowadzi wytwórnię muzyczną Respekt Records.