REKLAMA
REKLAMA

Pożegnanie motocyklistów z sezonem

REKLAMA

Według nieoficjalnych jeszcze danych, około 2 tys. motocyklistów zgromadziło tegoroczne zakończenie sezonu motocyklowego w Płocku. Nie zabrakło pięknych maszyn, silnych mężczyzn i zapierających dech w piersi pokazów umiejętności.

Organizacją imprezy, która odbyła się 10 września, zajęło się Stowarzyszenie Ego Sum Via. W wydarzenie włączył się też Budmat Auto Drift Team. Motocykliści przejechali ze Starego Rynku – przez ul. Zduńską, Okrzei, Nowowiejskiego, Łukasiewicza i 7 Czerwca 1991 – na parking przy Orlen Arenie. Przejazd motocyklistów transmitowaliśmy dla Was na żywo.

PowiązaneTematyGwiazdą imprezy był Extreme Trial Team, reprezentowany przez czołowych polskich zawodników, tj. Przemka Kaczmarczyka i Gabrysia Marcinów, wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski, startujących w Mistrzostwach Europy, zarówno w zawodach Trial, jak i Enduro. Spore emocje wzbudził pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Macieja DOP oraz 13-letniego Piotra.

Był też i Paweł Szkopek – motocyklowy mistrz Polski, skoki na puszkę obok leżącego na ziemi zawodnika, przeskoki przez przeszkody ułożone z ludzi., jazdy dzieci na quadzie czy przeciąganie wózka motocyklami. Uczestnicy wydarzenia mogli również zjeść coś dobrego albo kupić czy pooglądać odzież i akcesoria motocyklowe.