REKLAMA

Wypadek trzech motocyklistów na Trasie Popiełuszki w Płocku [FILM, ZDJĘCIA]

REKLAMA

W sobotę po południu na Trasie Popiełuszki w Płocku doszło do wypadku z udziałem trzech motocyklistów. Na miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu, Most Solidarności jest całkowicie zablokowany.

1 sierpnia po południu czytelnik przekazał nam informację o wypadku, w którym wzięło udział trzech motocyklistów.

– Droga przez nowy most w kierunku Podolszyc jest całkowicie nieprzejezdna, jest bardzo duży korek. Próbowałem wjechać do Płocka starym mostem, ale i tam są bardzo duże utrudnienia, od Biedronki na Radziwiu do Mostowej wszystko stoi – wyjaśnił.

Informację potwierdziliśmy w Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17.17 – powiedział nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Na plamie substancji ropopochodnej trzech motocyklistów wpadło w poślizg. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala – wyjaśnił.

Jak precyzuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji, do zdarzenia doszło na Trasie Popiełuszki, około 350 metrów od Ronda Odsieczy Lwowa w kierunku Mostu Solidarności.– Dwóch motocyklistów i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalają okoliczności wypadku. Trasa jest zablokowana, utrudnienia potrwają do około godziny 20.30 – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska.

Na miejscu są duże utrudnienia. Most Solidarności w kierunku Podolszyc jest nieprzejezdny, służby nadal działają na miejscu zdarzenia.

Jak doszło do wypadku trzech motocyklistów w Płocku? [FILM]

źródło: Korkonet

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 17

 1. ja says:

  Wypadek wypadkiem. Ale to kolejna porażka płockiej policji. To, co działo się na wjeździe do miasta od strony starego mostu, woła o pomstę do nieba. I ani jednego policjanta, ani jednej rozsądnej decyzji jak tym zarządzić, pokierować…. NIKOGO! To były długie godziny, podczas których ludzie mdleli, tracili nerwy, niektórym kończyło się paliwo…. Gdzie my żyjemy? W Wlk. Brytanii czy Niemczech to by było nie do pomyślenia!

 2. Pawel says:

  Trzech debili mniej Bezpieczniej na drogach bedzie Sami sie wyeleminuja Szkoda tylko pasazerki I nie plama tylko pusty łeb

  • Max says:

   Jak konczydx zdanie, to postaw kropkę półmózgu!

   • Pawel says:

    Kto cie prostaku uczyl pisac prostaku i analfabeto

  • VBZ says:

   Dlaczego”debili”? Czy tak określasz motocyklistów? Czy to tylko konkretny przypadek.

  • Seba says:

   Ty masz pusty łep

  • Anonim says:

   Jeśli już, to nie mniej będzie bezpiecznie ale bardziej będzie bezpiecznie i jednego debila nie ma się co żałować , bo to on walnął w tą grupę motocykli i masz rację, żadnej plamy oleju nie było.

  • MOTO says:

   Debil i prostak to jesteś ty, nawet nie wiesz jaka była przyczyna a ubliżasz motocyklistom.
   Jesteś człowiekiem frustrowanym i bez żadnych marzeń, tylko zazdrość że ktoś kupuje motocykl bo to kocha.
   Masz pewnie grubą żonę, 3 dzieci, opla zafirę i wczasy spędzasz we Władysławowie.

   Osoby, które nigdy nie jeździły motocyklem niech się nie doktoryzują i i tak nie zrozumieją.
   Nawet najechanie na białe pasy może się skończyć wywrotką nie mówiąc o jakiejkolwiek plamie.

   • Viaderko xl1000 says:

    Ja mam grubą żonę, 3 dzieci, opla Zafirę i wczasy we władku…
    Jestem gorszy od ciebie ?

 3. Alaos says:

  Plama oleju… Już to widzę, to musiało być morze oleju. Jeżdżę od kilku lat na motorze i takie plamy zdarzają się często. Jak zachowa się prędkość i rozwagę to jedzie się po plamie. Ale tu jechało kilka motocyklistów i widocznie popisy i któryś wycedził w kolegów….

 4. Prezes kurdupel says:

  Problem jest na prawo skręcie przy katedrze w Kościuszki. Pytałem policjanta dlavzego Policja nic z tym nie robi bo to oni mają obowiązek działać w takich sytuacjach to powiedział mi że to nie ich sprawa. Tam zawsze była zielona strzałka pozwalająca na jazdę w prawo i było by po problemie. Tam są korki nawet w normalny dzień.

  • gość says:

   ktoś inteligentny wyłączył strzałkę, gdy była naprawdę potrzebna. jaki tego sens, jeśli wyraźnie jest barierka i zakaz przejścia tam pieszym, ale ci sobie nic z tego nie robią. a walnęli by kilka mandatów, a tak nie dość, że się czeka, to jeszcze trzeba uważać, bo ludzie przechodzą. czemu nie zakryto świateł dla ludzi?
   druga sprawa – kto „ynteligentny” zamyka stary most w poprzednie wakacje na remont, a dopiero w te wakacje planuje remont dojazdów do niego i wielkie rondo, które się buduje i buduje, bo przecież pracować można tylko od 8 do 14, ale nie łaska pracować na 2 lub 3 zmiany (firma budująca muzeum w Sulejówku na 2 zmiany budowała, a 3 zmiana w nocy robiła we wnętrzach), bo przecież śnieg, lód, wichury, a do tego po co janusz ma przepłacać za nadgodziny, jak zwłokę za spóźnienie w pracach bankowo mu umorzą albo zbankrutuje i nie będzie z kogo ściągać

 5. Mieszczuch says:

  Ta sytuacja pokazała tylko jaką porażką jest nasza policja i ich umiejętność opanowania sytuacji. Mogli udrożnić chociaż jeden pas, mogli postawić kogoś wcześniej, aby informował o zamknięciu ronda, a tak to stało się w kolejce do nowego postu, co ostatecznie kończyło się zawróceniem, a potem w kolejce do starego

 6. Anonim says:

  Milicja jest na kwarantannie i mogą nic nie robić

 7. Płocczanin i podatnik polak says:

  Płacimy podatki i za te podatki opłacana jest między innymi policja i urząd miasta, które powinny wspierać w organizacji społeczeństwo – powinny pomagać. Jak człowiek idzie do pracy do prywatnego to nie płacą mu za siedzenie tylko za myślenie. Z policji powinien jakiś baran polecieć, za to że nikt dupy nie ruszył i nie kierował ruchem. Jak to na wsi w Płocku – po co …, inwestycja z drogą koło zoo też się ciągnie też powinien ktoś polecieć – ile można kopać i wylewać asfalt. Rondo dzwon skopane – bo ktoś nie przewidział takich potoków.
  Dlaczego w Wyszogrodzie są mądrzejsi ludzie w Policji, jak tylko jest wypadek to nie stoją i gapią się co sie stało tylko organizują mijankę kierują na objazdy jak w Niemczech; a tu nic… Bantustant w pełni.

  Mam wrażenie, że z mojego Kraju – z Polski z Polaków robi się prostytutkę na heroinie którą sponiewiera przećpany alfons, a za stosunek ona jeszcze musi dopłacić bo wmawia jej, że jest do niczego…

 8. Anonim says:

  Ja tam widziałem rozpędzonego gościa na zielonym ścigaczu który nie wyhamował i przyłożył w tył końcówki kolumny motocyklistów ale niech będzie że plama substancji :p tej wersji się trzymajmy wysoki sądzie

 9. On says:

  To jedno zdjęcie z monitoringu mostowej to ladna date i godz ma. Jak później cos ustalic w razie jakby cis sie stalo jak na zdjęciu rok 2009 i jeszcze lipiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU