Książki, meble, minigolf – wyprzedaż garażowa znów aktywna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wrzesień i rok szkolny nie zniechęcił wystawców i odwiedzających wyprzedaż garażową, która jak co tydzień odbywała się na Targowisku Rynex. Tradycyjnie już nie zabrakło chętnych płocczan i gości z innych miejscowości na znalezienie wyjątkowych rzeczy w okazyjnych cenach.

Pomimo upału, którym zaskoczyła nas niedziela, 11 września, na placu targowym przy ul. Rembielińskiego 6b pojawiło się sporo osób. Niektórych wystawców już rozpoznawaliśmy – pojawiają się co tydzień w Płocku, oferując książki, meble czy wyposażenie domu. Niektórzy byli jednak po raz pierwszy, zazwyczaj okazjonalnie pozbywając się niepotrzebnych rzeczy.

Można było kupić np. zestaw do mini golfa, kamienie w nietypowych kształtach czy książki o Płocku, w tym “Artchiwum” znanego autora książek o naszym mieście, Mirosława Łakomskiego czy “Płockie życie artystyczne w latach 1900-1939”.

Przypominamy, że wyprzedaże garażowe odbywają się w każdą niedzielę od godz. 8 do godz. 15 na terenie Targowiska pod Wiatą. Na wystawców czeka aż 68 stanowisk. Więcej informacji znajdziecie na www.rynex.com.pl lub pod numerem telefonu 696-555-638.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje

0
UDOSTĘPNIEŃ
Podziel się!
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Dziękujemy za odwiedziny!
Bądź z nami na bieżąco na Facebooku!
Nie pokazuj tego więcej - JESTEM już fanem!
×
Przeczytam Później
What is a Facebook Save Button?

The save button lets you save the current page to your private list on Facebook for a future use or consultation.
info | close