REKLAMA

Poważne utrudnienia na Podolszycach. Autobusy pojadą objazdami i ominą przystanki

REKLAMA

W najbliższy weekend zamknięte zostanie skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. Czwartaków przy Auchan. Remont ulic może poważnie utrudnić życie płocczanom. Aż dwanaście linii autobusowych Komunikacji Miejskiej pojedzie trasą objazdową. Niektóre przystanki będą omijane, a inne przeniosą się na drugą stronę ulicy.

PowiązaneTematy

Na sobotę i niedzielę, 5 i 6 października, planowany jest remont skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Czwartaków przy Auchan. Na czas przebudowy skrzyżowanie zostanie zamknięte, a autobusy linii 2, 3, 12, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 33 i N1 zostaną skierowane na trasy objazdowe. W czasie objazdu przystanki Czwartaków i Skotnickiego nie będą obsługiwane. Uwaga – autobusy linii 20, 22, 26, 33 i N1 z przystanków Św. Wojciecha, Wiśniewskiego i Podolszyce w stronę centrum odjeżdżać będą z przystanków po drugiej stronie ulicy ok. 1-2 minut wcześniej!

Szczegółowy rozkład zmian:

Linie 2 i 3 w obydwu kierunkach ominą przystanek Czwartaków;

Linie 12, 25, 27, 28 i 30 w obydwu kierunkach nie wjadą w al. Jana Pawła II.

Autobusy linii 20, 26 i N1:

– w drodze z Winiar lub Kostrogaju ominą przystanki Czwartaków i Skotnickiego – od przystanku Sikorskiego przejadą przez przystanki Podolszyce i Wiśniewskiego do przystanku Św. Wojciecha, gdzie zakończą trasę (wybrane kursy linii N1 dalej do Borowiczek);

– w stronę Winiar lub Kostrogaju wyjadą z przystanku Św. Wojciecha i przejadą przez przystanki Wiśniewskiego i Podolszyce do przystanku Sikorskiego, na którym powrócą na stałą trasę. Uwaga – z przystanków Św. Wojciecha i Wiśniewskiego autobusy linii 20 i 26 odjeżdżać będą ok. 1-2 min. wcześniej w stosunku do normalnego rozkładu jazdy.Autobusy linii 22 i 33:

• w drodze z Winiar lub Orlenu ominą przystanek Skotnickiego – od przystanku Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej przed skrzyżowaniem z al. Jana Pawła II) przejadą bezpośrednio na przystanek Podolszyce, a dalej do przystanków Wiśniewskiego i Św. Wojciecha, gdzie zakończą trasę;

• w stronę Winiar lub Orlenu wyjadą z przystanku Św. Wojciecha i przejadą przez przystanki Wiśniewskiego i Podolszyce do przystanku Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej przy Lidlu), na którym powrócą na stałą trasę. Uwaga – z przystanków Św. Wojciecha i Wiśniewskiego autobusy linii 22 i 33 odjeżdżać będą ok. 1-2 min. wcześniej w stosunku do normalnego rozkładu jazdy.

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:

• Czwartaków, Skotnickiego – bez obsługi;

• Podolszyce, Wiśniewskiego, Św. Wojciecha – autobusy linii 20, 22, 26, 33 i N1 w stronę centrum odjeżdżać będą z przystanku po drugiej stronie ulicy (na pętli Podolszyce z przystanku początkowego linii 19, 35 itd.).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU