REKLAMA

Potrącenie na oznakowanym przejściu dla pieszych

REKLAMA

Do czterech wypadków i 31 kolizji doszło w miniony weekend na drogach Płocka i powiatu płockiego. Są ranni.

Miniony weekend był bardzo pracowity dla funkcjonariuszy policji i służb, dbających o nasze bezpieczeństwo.

O wypadkach, do których doszło 8 grudnia, informowaliśmy jeszcze w piątek.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na terenie powiatu, w miejscowości Radzanowo. Na drodze między Radzanowem a Blichowem doszło do potrącenia pieszej.

Potrącenie pieszej. Kobieta w szpitalu

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Goślicach, gdzie doszło do zderzenia forda fokusa i volkswagena passata.

Wypadek w Goślicach. Na miejscu helikopter medyczny [FILM]Kolejny wypadek miał miejsce w Płocku. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący nieznanym samochodem, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 58-letnia kobietę, która doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala – informuje Krzysztof Piasek. – Obecnie nie mamy informacji, by obrażenia stanowiły zagrożenie dla życia kobiety – dodał rzecznik płockiej policji.

Potrącenie pieszej. Sprawca uciekł

Do ostatniego wypadku w tym dniu doszło na ul. Wyszogrodzkiej. 41-letnia kobieta, kierująca fordem mondeo, uderzyła w tył fiata seicento. W wyniku tego zdarzenia, fiat uderzył w jadącą przed nim kię. W wypadku odniósł obrażenia 20-letni mężczyzna, prowadzący seicento, który został przetransportowany do szpitala.

Policjanci w miniony weekend zatrzymali ponadto nietrzeźwego kierowcę, który z promilami jechał po ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku.

Doszło również do zdarzeń o charakterze kryminalnym:

  • 9 grudnia w Płocku przy ul. Mickiewicza, nieznany sprawca w nieustalony sposób pokonał zabezpieczenie drzwi do piwnicy, dostał się do środka i ukradł wyposażenie o wartości ok. 100 zł.
  • 9 grudnia w Płocku przy ul. Kolegialnej, uszkodzono samochód marki Renault, poprzez porysowanie powłoki lakierniczej. Wartość strat wyniosła ok. 1,5 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU