REKLAMA

Wypadek w Goślicach. Na miejscu helikopter medyczny [FILM]

REKLAMA

O zdarzeniu, do którego doszło w piątkowe popołudnie, poinformowali nas czytelnicy. W Goślicach zderzyły się dwa samochody osobowe.

– Na drodze krajowej nr 60, na zakręcie przed Goślicami, jadąc od Płocka, doszło do zderzenia forda fokusa i volkswagena passata – napisał do nas pan Grzegorz. – Właśnie w Goślicach wylądował helikopter medyczny – uzupełniła informację pani Agnieszka.

– O godzinie 12.30 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Goślice – potwierdza Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Według wstępnych ustaleń, kierująca fordem, 22-letnia mieszkanka powiatu płockiego, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z volkswagenem, kierowanym przez 60-letniego mieszkańca powiatu płockiego – wyjaśnia rzecznik.

W wyniku zdarzenia, zarówno kierująca fordem, jak i kierowca volkswagena, doznali obrażeń ciała, przewieziono ich do szpitala – kobietę karetką, a mężczyznę helikopterem lotniczego pogotowia ratunkowego.– Droga krajowa nr 60 w tym miejscu jest zablokowana, kierowcy muszą kierować się objazdem przez Goślice, utrudnienia potrwają minimum dwie godziny – informuje Krzysztof Piasek.

Dziękujemy naszym czytelnikom za informację i przesłanie filmu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Darek says:

  Zwarzcie na to że na odcinku od feralnego łuku do skrzyżowania ze Goślicach powinno być całkowicie ograniczenie do 40 , a nie jeżdżą ile fabryka dała tuż po łuku po którym i tak prędkość jest większą nuż 40. Po drugie wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Powinni założyć monitoring lub spawalnicze.,

 2. ia says:

  podły zakręt,jest niżej niż droga szutrowa i zawsze po deszczu jest tam dużo piasku

  • jurek1959339 says:

   Chyba wcale tak często tą drogą nie jeździsz. Piasek czasem się pojawia, ale po 2 godzinnej ulewie, a nie po porannym kapuśniaczku. Ogólnie dobrze wyprofilowany zakręt w który można, zgodnie z 40/h ograniczeniem, nawet w warunkach zdecydowanie zimowych wchodzić z palcem w d… Dziś w południe pewnie i 80km/h nie byłoby ryzykowne, chociaż takie łamanie ograniczenia zdecydowanie odradzam. Przyczyną z pewnością nie był piasek na asfalcie, lecz jakiś błąd tej pani. Nie chcę jej o nic oskarżać, każdemu zdarza się zrobić źle; więc przede wszystkim życzę zdrowia obojgu poszkodowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU