REKLAMA

Poślizg i uderzenie w drzewo. A także dużo kradzieży elektronarzędzi

REKLAMA

Minionej doby na terenie Płocka i powiatu doszło do 19 kolizji, w tym 16 na terenie miasta. Obłowili się też złodzieje, którzy kradli głównie elektronarzędzia.

Do jednej z kolizji doszło w czwartek, 21 grudnia około godz. 6 rano w miejscowości Cieszewo (gmina Drobin).

Przyczyną zdarzenia prawdopodobnie była śliska nawierzchnia i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Samochód marki volkswagen wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.Policjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę, który z promilami poruszał się po miejscowości Kozłowo (gm. Drobin).

Sporo było w czwartek kradzieży.

  • 21 grudnia w Bodzanowie włamano się do stojaka z butlami gazowymi i skradziono butlę z gazem. Wartość strat to ok. 1460 zł.
  • W nocy z 20 na 21 grudnia w miejscowości Szeligi (gm. Słupno) włamano się do domu, z którego skradziono elektronarzędzia. Uszkodzono również wyposażenie domu. Wartość strat wyniosła ok. 8,9 tys. zł.
  • 21 grudnia w miejscowości Łagiewniki (gm. Bodzanów) włamano się do domu w budowie, z którego skradziono elektronarzędzia. Wartość strat to ok. 1,4 tys. zł.
  • 21 grudnia w Płocku przy ul. Parowej włamano się do pomieszczeń magazynowych i skradziono elektronarzędzia. Wartość strat wyniosła ok. 15,2 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU