REKLAMA

Prezydent otworzył wiadukt na Bielskiej

REKLAMA

Tuż przed świętami, 22 grudnia, prezydent Płocka otworzył uroczyście wiadukt na ul. Bielskiej. Można już przejechać, lecz lepiej nie próbować przez niego przejść.

O godzinie 10 w piątek, 22 grudnia, prezydent Andrzej Nowakowski wraz z wiceprezydentem Jackiem Terebusem poprowadzili uroczystość otwarcia wiaduktu drogowego nad ulicą Bielską (wiadukt kolejowy jest już czynny od paru tygodni). Prezydent Andrzej Nowakowski wraz z wiceprezydentem Jackiem Terebusem odsunęli znaki blokujące wiadukt, a następnie prezydent samodzielnie pokierował na niego kierowców.

PowiązaneTematy

Podczas budowy wiaduktu zużyto około 1500 metrów sześciennych betonu i  180 ton stali. Przebudowa ulicy Bielskiej ma kosztować w sumie ponad 8,5 mln złotych.

– Co prawda, nadal trwa tu budowa, ale kierowcy mogą już jechać ulicą Bielską nad obwodnicą – powiedział prezydent Andrzej Nowakowski.

Wiadukt jest przejezdny, jednak wciąż nie ma ścieżki rowerowej, chodników i parkingu, dlatego lepiej nie wybierać się tam pieszo. Władze miasta wstępnie przewidują, że pod koniec stycznia będzie możliwe poruszanie się po drugim odcinku obwodnicy oraz zakończą się pracę nad pozostałymi fragmentami inwestycji na ulicy Bielskiej, jednak wszystko zależy od warunków pogodowych.

REKLAMA

Komentarze 7

  1. MIKI says:

    JAK DROGOWCY ZOSTAWILI UL. NORWIDA NA ŚWIĘTA DZWONIŁEM 20 GRUD ADM POLICJA STRAŻ MIEJSKA BEZ ECHABURDEL POD BLOKIEM 2 Z DWOCHSTRON. KTO POMOŻE