ADVERTISEMENT

Porozmawiajmy o modzie z gościem specjalnym

ADVERTISEMENT

Stylistka Sandra Panuś zaprasza na kolejną odsłonę cyklu „Porozmawiajmy o modzie”. Tym razem temat spotkania brzmi „Odkrywamy seksualność i sensualność kobiet”.

Gościem specjalnym najbliższego spotkania „Porozmawiajmy o modzie”, które zaplanowano na 28 marca o godz. 18, będzie Paulina Klepacz – feministka, dziennikarka, redaktorka naczelna feministyczno-erotycznego magazynu „ G’rls ROOM”/girlsroom.pl. Współpracuje z takimi tytułami jak Vogue.pl, Glamour.pl czy Kobieta.pl. Jest współautorką książki „#girlstalk. Dziewczyny, rozmowy, życie” i „CIPKOnotesu”, czyli ciało- i sekspozytywnej publikacji dla dziewczyn (premiera w kwietniu 2019).

Spotkanie jak zawsze poprowadzi pasjonatka mody i życia Sandra Panuś. – Spotkajmy się w babskim gronie przy kawie czy herbacie, podczas dyskusji obalimy kilka modowych mitów. Spotkanie ma charakter dyskusyjny, dlatego jest to doskonała okazja do zadawania pytań i rozwiewania swoich wątpliwości – zaprasza stylistka.

Tym razem kobiety porozmawiają w płockiej pracowni rękodzieła Pitu Pitu przy al. Armii Krajowej 40. Szczegóły znajdziecie na profilu facebookowym wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona 30 pań.

PowiązaneTematy