REKLAMA

Poniedziałek na płockich drogach

REKLAMA

W poniedziałek, 22 lipca na terenie miasta będą występować miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi remontami.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg, w dniach 22-28 lipca zaplanowane są intensywne prace drogowe, związane z remontem nawierzchni jezdni na ul.Czwartaków. W najbliższym tygodniu zostanie sfrezowana istniejąca nawierzchnia jezdni a następnie ułożona warstwa podbudowy i warstwa wiążąca asfaltu na ul. Czwartaków na odcinku od Auchan do Galerii Wisła. Będą także regulowane studnie i zasuwy w jezdni. W czasie prac ul. Czwartaków będzie przejezdna, jednak wystąpią utrudnienia w ruchu. W związku z pracami wprowadzona będzie czasowa organizacja ruchu. Będą występować ograniczenia prędkości i zwężenia jezdni, a także ograniczenia w parkowaniu w zatokach parkingowych w ciągu ul. Czwartaków. MZD apeluje do kierowców o stosowanie się do znaków drogowych i poleceń służb kierujących ruchem, a w szczególności o nieparkowanie pojazdów w miejscu prowadzonych prac. Pojazdy utrudniające prace drogowe mogą zostać odholowane przez uprawnione służby.

 Brygady remontowe spotkamy dziś na:

– ul. Walecznych – naprawa chodnika
– ul. CHopina – budowa ścieżki rowerowej
– ul. Grabówka – budowa ścieżki rowerowej
– ul. Mazura – budowa ścieżki rowerowej.

Przebudowa skrzyżowań w Al. Jachowicza

W Al. Jachowicza trwa przebudowa skrzyżowań. Prowadzone są intensywne roboty drogowe. W związku z tym w rejonie skrzyżowań:

– Al. Jachowicza – 11 listopada,
– Al. Jachowicza – 3 Maja,
– Al. Jachowicza – Piękna,
– Al. Jachowicza – Obrońców Westerplatte – Nowy Rynek,
– Al. Jachowicza – Bielska – Kobylińskiego.

występuje czasowa organizacja ruchu, zwężenia jezdni, wygrodzenia oraz ograniczenia prędkości. MZD apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności.Przebudowa skrzyżowań na Podolszycach

Rejon skrzyżowania Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Armii Krajowej (przy galerii Mazovia) oraz al. Jana Pawła II (przy Auchan).

Trwają roboty, związane z przebudową skrzyżowania al. Jana Pawła II – Armii Krajowej – Wyszogrodzka (przy Galerii Mazovia) oraz budową ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Czwartaków (Auchan) i drugiej jezdni al. Jana Pawła II. W tym rejonie ze względu na duży zakres prac, związanych z przebudową oraz kolizjami roboty będą prowadzone przez cały czas realizacji inwestycji, czyli do 30 września. W trakcie prac nie jest planowane całkowite zamknięcie al. Jana Pawła II, jednak będą występowały utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych. Będą prowadzone roboty ziemne, budowlane i drogowe, związane z usuwaniem kolizji, przebudową sieci podziemnych telekomunikacyjnych elektrycznych, oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej, gazowych itp.

Pozostałe utrudnienia

Skrzyżowanie Bielska – Targowa: Roboty drogowe są prowadzone na ul. Bielskiej. MZD apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.

Na Trasie Popiełuszki – odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) wprowadzono czasową organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU