Politycy, dyrektorzy i dziennikarze – znów zobaczymy ich na scenie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W płockim Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego ponownie zobaczymy znane osoby w nieznanych rolach. Trwają już prace nad kolejną edycją “Szopki Noworocznej”.

Pierwsza edycja “Szopki Noworocznej” odbyła się w ubiegłym roku, chociaż i wcześniej teatr kilka razy zapraszał znanych płocczan do występu w różnego rodzaju przedstawieniach. Rok temu zobaczyliśmy na scenie wiele osobistości życia politycznego, kulturalnego i społecznego naszego miasta, m.in. posłankę Elżbietę Gapińską, wojewodę Jacka Kozłowskiego, rzecznika płockiej policji Krzysztofa Piaska, przewodniczącego RMP Artura Jaroszewskiego, prezesa szczypiornistów Piotra Raczkowskiego, prezes PZOZ Ewę Nieścierenko czy dyrektora Płockiej Orkiestry Symfonicznej Adama Mieczykowskiego. Nie zabrakło też i zawodowych aktorów jak Mariusz Pogonowski czy Jacek Mąka.

Kto wystąpi w tym roku? Na pewno osoba, która wylicytuje udział w spektaklu na aukcji WOŚP. Z nieoficjalnych informacji wiemy też, że rozmowy z “aktorami” już się zaczęły i część obsady może się powtórzyć. Trwa też dopracowywanie scenariusza – tym razem akcja nie będzie dotyczyła środowiska urzędników i radnych, a prawdopodobnie świata kultury. Wszystkie szczegóły poznamy wkrótce, natomiast już teraz możemy potwierdzić termin wydarzenia, które zaplanowano na niedzielę, 15 lutego.

Zobaczcie, jak wyglądało ubiegłoroczne przedstawienie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji