Polish Hip-Hop Festival 2013 zakończony [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Pierwsza edycja Polish Hip-Hop Festival przeszła do historii. W sobotę zakończył się ostatni, trzeci dzień tej imprezy. Na scenie wystąpili m.in. Sokół i Marysia Starosta, Miuosh, W.E.N.A. oraz grupa Fenomen. 

Sobotnia odsłona festiwalu zapowiadała się niezwykle imponująco. To właśnie trzeciego dnia na scenie miały pojawić się największe gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej oraz freestyle na najwyższym poziomie. Organizatorzy ewidentnie chcieli, by ostatni dzień pierwszej edycji Polish Hip-Hop Festiwal 2013 był wyjątkowy i tłumnie odwiedzony. I tak się stało. Podczas występu gwiazd wieczoru, a więc grupy Fenomen oraz duetu Sokół i Marysia Starosta,  przed sceną bawiło się nawet kilka tysięcy osób – co, biorąc pod uwagę fakt, iż PHHF w kalendarz płockich imprez wpisał się po raz pierwszy, jest sporym sukcesem.

PowiązaneTematy

Pod wrażeniem imprezy był także gość specjalny – prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski, który dość niespodziewanie pojawił się na scenie. Nagłe wtargnięcie głowy ratusza, który odebrać miał z rąk prowadzącego, Wujka Samo Zło, nagrodę i podziękowania za pomoc w organizacji festiwalu, najpierw wprawiło publiczność w osłupienie, a potem w euforię. Hip-hopowi fani gromkimi okrzykami „wolny Andrzej” domagali się, by prezydent Płocka zaprezentował swoje umiejętności freestylowe. Andrzej Nowakowski tej prośby, niestety, nie spełnił. Obiecał jednak, że Polish Hip-Hop Festiwal powróci do Płocka za rok i wtedy to publiczność usłyszy go jako rapera.

Polish Hip-Hop Festival w Płocku docelowo ma stać się największym w Polsce festiwalem, przedstawiającym kulturę hip-hop w pełnym spektrum. W piątek na płockiej plaży wystąpili m.in. Gural, Bisz&B.O.K., Wzgórze Ya-Pa3, Onar i Pezet. W sobotę na płockiej scenie zaprezentowali się m.in. Sokół i Marysia Starosta, Fenomen, W.E.N.A., Te-tris, 2sty i Miuosh. Imprezę prowadził Wujek Samo Zło.

Zobaczcie zdjęcia!