REKLAMA

Pokoleniowa zabawa już w sobotę

REKLAMA

Wielopokoleniowa zabawa to niesamowita okazja do spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Rodzinny Piknik z Efemkami daje możliwość wspólnej zabawy wnuczków, rodziców i dziadków. Jakie niespodzianki czekają na uczestników?

PowiązaneTematy

Organizatorem pikniku jest Fundacja Portal Fm – Pomagamy Dzieciom przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury im. Króla Maciusia I w Płocku. Głównym celem jest włączenie w zabawę mieszkańców Płocka, czyli trzypokoleniowa integracja, która uaktywni się poprzez wspólną, międzypokoleniową aktywacje. Tego typu zachowania integracyjne mają  wpływ na kształtowanie relacji  i tradycji w rodzinie. Wspólna zabawa to doskonała okazja na przybliżenie i uświadomienie uczestnikom jak ważne jest czynne spędzanie czasu z rodziną

Piknik odbędzie się 2 września w godzinach od 9 do 14 na Ogródku Jordanowskim przy ul. 4 Pułku Strzelców Konnych. Podczas imprezy będzie można zobaczyć m.in. pokaz Państwowej Straży Pożarnej, wesołe wariacje z Clownem Pajkiem, przejechać się na kucyku czy bryczką, obejrzeć pokaz dawnych technik produkcji garnków glinianych, pomalować buzię, wziąć udział w konkursie plastycznym.– Zainteresowani będą mogli zrobić sobie zdjęcia na kucykach lub przejechać się bryczką za niewielką odpłatnością. Fundacja w tym celu wyemituje cegiełki o nominale 2 zł – zdjęcie na kucyku, i 5 zł przejazd bryczką. Środki zebrane w ten sposób zostaną przeznaczone na dofinansowanie zimowisk 2017 – informuje organizator, Piotr Nosarzewski.

Organizatorzy zapraszają wszystkie wielopokoleniowe rodziny!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU