REKLAMA

Pogoda pokazała język – imprezy odwołane

REKLAMA

Trwające od wczoraj intensywne opady deszczu spowodowały, że zaplanowane na dzisiaj imprezy w ramach Dni Historii Płocka i Jarmarku Tumskiego zostały albo przeniesione albo odwołane.

PowiązaneTematy

Planowany na dzisiaj w ramach XXI Dni Historii Płocka koncert zespołów ludowych z Serbii, Turcji, HZPiT Dzieci Płocka oraz ZPiT Wisła, ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe został przeniesiony z Pl. Obrońców Warszawy do siedziby HZPiT Dzieci Płocka – Płock, ul. Jachowicza 34. Impreza odbędzie się w godz. 15-18.

Również Piknik Literacki, który miał odbywać się w dziś w godz. 10 -14 na scenie przy Pl. Obrońców Warszawy, został przeniesiony do Książnicy Płockiej ul. Kościuszki 6.

Nie będzie natomiast planowanego przy pomniku Bolesława Krzywoustego miasteczka rycerskiego, a koncert zespołu Canzona Brass Quintet, planowany o godz. 20.30 na dziedzińcu Opactwa Pobenedyktyńskiego, odbędzie się sali barokowej Opactwa. Jak już pisaliśmy wczoraj, planowane na godz. 21.45 widowisko Teatru Dramatycznego „Płonące cyfry 1863”, które miało odbyć się również na dziedzińcu Opactwa Pobenedyktyńskiego zostało przeniesione do Teatru Dramatycznego w Płocku, ul.Nowy Rynek 11 (godz. 21.45).Ze względu na opady, jak i prognozę pogody, na scenach przy pl. Obrońców Warszawy oraz przed Novym Kinem „Przedwiośnie” nie odbędą się żadne występy. Także Jarmark Tumski mocno ucierpiał przez pogodę. Co prawda na Starym Rynku odbywa się jeszcze Dzień Myśliwski i zawody kucharzy, ale wystawców jest niewielu i – jeśli dalej tak pójdzie – wkrótce i oni zwiną swoje stoiska.

Ogromna szkoda – kolejny raz pogoda pokazała nam język i zepsuła naprawdę fajnie zapowiadającą się imprezę. O pracy mnóstwa ludzi nie wspominając…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU