REKLAMA

Podyskutuj przy Okrągłym Stole

REKLAMA

W 25. rocznicę Wolności w Polsce Teatr Dramatyczny zaprasza na wyjątkowy spektakl, który będzie tworzony i rozgrywany z udziałem publiczności. Nie będzie to rekonstrukcja wydarzeń sprzed 25 lat, lecz… rodzaj gry.

Spotkanie rozpocznie się 4 czerwca o godz. 19 przy teatralnym Okrągłym Stole, w – nomen omen – „Piekiełku”. – Nie będzie to rekonstrukcja obrad Okrągłego Stołu, ale rodzaj gry w demokrację – spotkanie utrzymane w konwencji gry zespołowej, z podziałem na dwie przeciwstawne strony – rządową i opozycyjną – zapowiadają organizatorzy.

W trakcie tego nietypowego spektaklu, uczestnicy dyskusji zostaną losowo przydzieleni do jednej ze stron. Będą musieli wczuć się w role osób uczestniczących w wydarzeniu sprzed 25 laty przez pryzmat obu racji, uwzględniając jednak to, co zadziało się już po Okrągłym Stole, czyli efekty wdrażania przemian ustrojowych, społecznych, kulturalnych i politycznych.Głównym wątkiem dyskusji będzie pytanie: Czy nadzieje Polaków spełniły się?

Moderatorem dyskusji będzie dyrektor płockiego teatru, Marek Mokrowiecki, wezmą w niej również udział aktorzy. Organizatorzy zapraszają już dzisiaj, w środę, 4 czerwca o godzinie 19 do teatralnego „Piekiełka”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU