REKLAMA

Podróż z płockimi aktorami do krainy Oz w Dzień Dziecka [FILM]

REKLAMA

Teatr Dramatyczny w Płocku z okazji Dnia Dziecka zaprasza najmłodszych na wyprawę do zaczarowanej krainy Oz.

1 czerwca płoccy aktorzy zaprezentują z okazji Dnia Dziecka spektakl „W zielonej krainie Oz” w reżyserii Zbigniewa Marka Hassa. Muzykę do przedstawienia przygotował Władysław Igor Kowalski, a jej opracowaniem i aranżacją zajął się Dawid Sulej Rudnicki.

Fascynującą choreografię stworzyła Katarzyna Anna Małachowska. Za kostiumy i scenografię odpowiadał Krzysztof Małachowski.

W zielonej krainie Oz – Ernest Bryll, Małgorzata Goraj, Jan Skotnicki

Na motywach książki Lymana Franka Bauma – The Wonderful Wizard of OzStrach na Wróble nie ma rozumu, Blaszany Drwal chciałby mieć serce, Bojaźliwy Lew szuka odwagi. Nigdy by się nie spotkali, gdyby nie Dorota, która szuka drogi do domu. Nad Kansas, gdzie mieszkała z ciocią i wujkiem, nadciągnął wielki huragan i go zdmuchnął. Jest jeszcze Toto, pies Doroty, który chyba niczego nie potrzebuje.

We czwórkę, tanecznym krokiem, ruszają słoneczną drogą do Szmaragdowego Grodu, gdzie mieszka Wielki Oz. Wielki Oz ma im dać wszystko, czego im brakuje, czyli rozum, serce, odwagę i dom. Ale czy rzeczywiście tak będzie? Wielki Oz pomaga tylko tym, którzy potrafią sobie sami radzić.

– Zapraszamy na w muzyczną podróż, podczas której nie usiedzicie na miejscach. Słoneczną drogą, tanecznym krokiem, wyruszcie z nami do kraju Manczkinów, zobaczcie pole zatrutych maków i poznajcie złą czarownicę. A nade wszystko, spotkajcie się z nami w teatrze – zachęcają płoccy aktorzy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU