Podejrzany neseser na parkingu. Służby w stanie gotowości

0

Ogromne korki i zablokowany fragment ulicy to efekt alarmu, jaki został ogłoszony w związku z pozostawieniem na parkingu przy Zakładzie Energetycznym walizki. Policja zablokowała fragment ulicy Wyszogrodzkiej, do czasu wyjaśnienia, co znajduje się w podejrzanym pakunku.

Pech chciał, że do zdarzenia doszło po godz. 16, kiedy w Płocku panował szczyt komunikacyjny. Na miejscu momentalnie utworzyły się korki.

– Jadą już służby pirotechniczne, zgodnie z procedurą, zabezpieczamy teren – wyjaśniał Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Na szczęście okazało się, że był to fałszywy alarm. Zanim sprawdzono neseser, który stał po środku parkingu, do firmy Energa zadzwonił serwisant drukarek, informując, że… zapomniał swojej walizki. Po sprawdzeniu zawartości okazało się, że neseser, który narobił tyle kłopotów płockim kierowcom, faktycznie jest własnością tego pana.

Obecnie ulice są już odblokowane.Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje