Płockie zawodniczki wytańczyły sukces

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na Otwartych Mistrzostwach Polski Federacji WADF w Tańcu Nowoczesnym w Inowrocławiu, płockie tancerki nie miały sobie równych. Grupy wystawione przez Studio Tańca Fame zostały docenione przez jury. Cieszy to tym bardziej, że rozgrywki były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata i Europy.

W trakcie mistrzostw, które odbyły się 27 i 28 lutego, popisy tancerzy były rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: do lat 11, do lat 15 i powyżej 15 lat.

Najmłodsza grupa z Płocka, Showdancik, zajęła najwyższe, 1. miejsce. W choreografii jazzowej zaprezentowała się grupa Mini Fame One, która ostatecznie uplasowała się na 5. pozycji. W tej samej grupie wiekowej wystąpiła także formacja Showdance Bis, która ostatecznie zajęła 2. miejsce. Najstarsza grupa wiekowa, Showdance Bis, w klimatycznej choreografii znalazła się na 2. miejscu. Jako ostatnia wystąpiła 14-osobowa formacja w kategorii powyżej 15 lat. I tutaj Studio Fame osiągnęło sukces – dziewczęta zajęły 2. miejsce.

– W tym miejscu pragnę jeszcze raz pogratulować wszystkim tancerzom. Dziękuję za pomoc rodzicom i opiekunom – cieszy się Małgorzata Staniszewska, właścicielka i trenerka Studia Tańca Fame.

Warto dodać, że wszystkie sobotnie osiągnięcia zawodniczek Studia Tańca Fame umożliwiły im uczestnictwo w Mistrzostwach Świata i Europy WADF.

PetroNews jest patronem medialnym zawodniczek.

Sylwia Wiśniewska

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji