Płockie Juwenalia za nami [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ostatni weekend należał zdecydowanie do studentów. W Płocku zorganizowano po raz kolejny Juwenalia, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez mieszkańców, nie tylko tych studiujących.

Juwenalia trwały od środy do niedzieli. Największe wydarzenia miały miejsce w sobotę, kiedy to zaplanowano koncerty. Nie było tak jak w poprzednich latach, czyli dwa dni estradowych występów, w tym pierwszy dzień nastawiony na rap. W tegorocznej edycji wszystko wymieszano i to był dobry ruch.

W tym roku postawiono na wszechstronność. Środa to impreza w klubie studenckim Filip, czwartek zabawa nad Wisłą. W piątek innowacja – kino samochodowe, nastawiona na odpoczynek po środowo-czwartkowych przytupach i przed kolejnymi imprezami. Sobota, czyli dzień koncertowy, zgromadził na swojej scenie pięciu wykonawców. Zagrali Kękę, Kali, Paluch, Happysad oaz Red Lips. O kolejkach przy barze nie ma co mówić, bo świadczą jedynie o dobrej frekwencji, a młodzież bawiła się naprawdę dobrze.

Podziel się:

1 komentarz

  1. Nie rozumie nie wpuscic rodziny z dzieckiem co tam za karki stali ha ale gnoji pierwszych wpuszczali porzyganych po pache P…..

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji