REKLAMA

Płocki policjant wywalczył medal Mistrzostw Polski

REKLAMA

Policjant z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu–Jitsu. Nie jest to jedyny imponujący wyczyn sportowy nadkomisarza Piotra Jeleniewicza.

Jak informowaliśmy, 9 i 10 listopada w Katowicach odbywały się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu. W zawodach wziął udział nadkomisarz Piotr Jeleniewicz z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Funkcjonariusz związany jest z mundurem policyjnym od 16 lat i po raz kolejny przyniósł dumę płockiej komendzie.

PowiązaneTematy

Lata treningów, wyrzeczeń i systematyczność przyniosły oczekiwany efekt. Piotr Jeleniewicz po raz kolejny zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. W rywalizacji brało udział ponad półtora tysiąca zawodników w kilku kategoriach.

fot. materiały prasowe

Płocki funkcjonariusz po ciężkich walkach w kategorii Masters 3 stanął na podium, zajmując trzecie miejsce. W 2018 roku Piotr Jeleniewicz również zachwycił wszystkich swoją wytrwałością i determinacją, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski.

– Nadkom. Piotr Jeleniewicz wraz z policjantami z płockiej komendy w tamtym roku zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski Służb Mundurowych w wieloboju siłowym. Rok później utrzymując wysoką formę płoccy policjanci a wśród nich Piotr Jeleniewicz, stanęli na podium podczas finału XXVII Płockich Ergowioseł 2019 – dodaje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku.fot. materiały prasowe

Płocczanie zdobyli złoto w Mistrzostwach Polski Brazylijskiego Jiu Jitsu [AKTUALIZACJA]

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU