Płocki Piknik Lotniczy na kartach kalendarza

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak co roku, Aeroklub Ziemi Mazowieckiej przygotował kalendarz, poświęcony Płockiemu Piknikowi Lotniczemu.

Zgodnie z sugestią widzów, ta edycja została wykonana w wersji bardziej użytkowej i “poręcznej” niż w latach ubiegłych. Format A3 oraz kalendarium, wzorowane na książce przeglądów samolotu (z imionami, świętami i innymi przydatnymi informacjami plus miejsce na notatkę każdego dnia), spotkały się z ciepłym przyjęciem.

Do ilustracji użyte zostały zdjęcia, nadesłane przez internautów. Wybór był bardzo trudny, ponieważ profesjonalnych fotografii były setki i naprawdę trudno było wybrać najlepsze ujęcie. Organizatorzy stanęli przed dylematem czy lepsze jest takie zdjęcia, na którym widać dokładnie nity poszycia kadłuba, czy takie, na którym nic nie widać, bo dym akurat artystycznie wszystko przesłonił. Kluczem wyboru zwycięskich ujęć był albo ciekawy kadr, albo uchwycenie w tle elementu typowo płockiego.

Podobnie jak sam Płocki Piknik Lotniczy, kalendarz nie ma charakteru komercyjnego. Nie można go kupić. Można natomiast wygrać w konkursach na piknikowym profilu FB i aukcjach WOŚP. Można go również pobrać ze strony lotniczyplock.pl i wydrukować samodzielnie.

Podziel się:

Brak komentarzy

  1. impreza w poarzdku, fotki w poarzdku, dzieki organizatorom, bawilem sie w niedziele super szkoda, ze w poniedzialek juz nie moglem byc ale i tak dzieki tej imprezie swieta byly mega udane :>

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji