REKLAMA

Płocki koncern ponownie organizuje największą imprezę motoryzacyjną w Polsce

REKLAMA

Wojtek Bógdał, Kuba Przygoński, Robert Kubica i wiele innych gwiazd motosportu pokaże swoje umiejętności na VERVA Street Racing. Największa w Polsce impreza motoryzacyjna odbędzie się w Gdyni pod koniec sierpnia.

VERVA Street Racing po raz kolejny wyruszy w trasę po Polsce – tym razem zacumuje w Gdyni. Już za niespełna dwa miesiące, 24 i 25 sierpnia odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja wydarzenia. Z tej okazji gwiazdy motosportu będą jeździć, ścigać się, a nawet latać.

PKN ORLEN dla uczestników w każdym wieku zaplanował niesamowite atrakcje, m.in. pokazy załogi ORLEN Team, w tym Roberta Kubicy.

– Po Warszawie, Płocku i Krakowie, tegoroczna VSR zawita nad polskie morze. Wybór miejsca i czasu nie jest przypadkowy. Kierujemy nasze działania prospołeczne szeroko – proporcjonalnie do zasięgu swojej działalności biznesowej. Gdynia, miasto nadmorskie, w okresie wakacyjnym da możliwość udziału w wydarzeniu nie tylko mieszkańcom Trójmiasta, ale też fanom motoryzacji z całej Polski. Jednocześnie bierzemy odpowiedzialność za budowanie relacji z lokalnym otoczeniem, w którym funkcjonujemy, stąd kolejne inicjatywy CSR płyną w stronę Pomorza – powiedział Daniel Obajtek, Prezes PKN ORLEN.

Jubileuszowa edycja to spotkania z mistrzami motorsportu, prezentacje pojazdów wyścigowych, rajdowych, militarnych i zabytkowych, a także samochodów przyszłości. Na specjalnie przygotowanej plaży będzie można poczuć adrenalinę, jaką wyzwala ściganie się w prawdziwym samochodzie dakarowym. Do tego pokaz driftu w wykonaniu mistrzów, w tym Kuby Przygońskiego, stuntu motocyklowego i wiele innych motoatrakcji z udziałem m.in. Macieja Giemzy, Adama Tomiczka i Kacpra Wróblewskiego.

Wyjątkowym gościem będzie Robert Kubica, który pojawi się z bolidami zespołu ROKiT Williams Racing. Jedyny w historii Formuły 1 polski kierowca zaprezentuje swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze.W ramach VERVA Street Racing pokazy będzie można także podziwiać na głównych ulicach Gdyni i nadmorskiej plaży. Można powiedzieć, że tegoroczna impreza sięgnie nieba. Zaplanowano bowiem pokazy latania na motoparalotni z trzykrotnym Mistrzem Świata Wojtkiem Bógdałem oraz akrobacje samolotowe słynnej grupy „Żelazny”.

Na uczestników czekać będą też dodatkowe atrakcje – paddock dynamiczny, Pit Party, strefa rodzinna i gastronomiczna. Wieczorem za to przyjdzie czas na wrażenia artystyczne, odbędzie się koncert gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Dotychczasowe 9 edycji VERVA Street Racing, zgromadziło łącznie ponad 2600 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz 580 tysięcy widzów.

Jak uprzykrzyć życie organizatorom fajnej imprezy? Płockie urzędy wiedzą

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Bbb says:

  A czemu w Gdyni, a nie w Płocku. Słabo.

 2. czy to prawda, ze QUPICA says:

  zapisał się do szkoły i w końcu skończy podstawówkę?

 3. czy daniel bez majtek says:

  zostanie aresztowany za przekroczenie uprawnien i fundowanie qupicy za 100 mln pln rozrywki? czy miał zgodę zarzadu, kto go upowaznił do takiego wydatku?

 4. a qupica says:

  znowu przyjedzie ostatni?

 5. qupica pokaze says:

  jak sie robi dzwona?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU