Płocczanin wyreżyserował film. Chcecie wejściówki?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Specjalnie dla naszych czytelników ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są cztery wejściówki na przedpremierowy pokaz specjalny filmu „Ja i mój tata”. Jest to produkcja, której reżyserem jest płocczanin Aleksander Pietrzak.

jaimojtataPrzypomnijmy, że pochodzący z Płocka Alek Pietrzak w 2014 roku zdobył prestiżową nagrodę za film “Mocna kawa nie jest taka zła” na Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles.

Jego najnowsza produkcja, “Ja i mój tata”, to fabularny film krótkometrażowy, historia relacji ojca (w tej roli Krzysztof Kowalewski) i syna (w tę rolę wcielił się Łukasz Simlat). Dawid (38.l) opiekuje się swoim ojcem Edwardem (79.l) z pogłębiającą się chorobą Alzheimera. Dawid chce poznać i zbliżyć się do swojego ojca, którego z każdym dniem zostaje coraz mniej.

W najbliższy piątek, 13 stycznia o godz. 18.30 odbędzie się przedpremierowy pokaz specjalny filmu w NovymKinie Przedwiośnie. Mamy dla Was 4 zaproszenia na to wydarzenie.

Alek Pietrzak: Inspirację czerpię nawet z działu śrubek w markecie

Konkurs

Aby zdobyć jedną z wejściówek, odpowiedzcie na 2 pytania, dotyczące reżysera Aleksandra Pietrzaka i niezwłocznie prześlijcie je na nasz KONTAKT.

  1. Przy jakiej dużej produkcji pracował Aleksander Pietrzak w 2016 roku?
  2. Jaką szkołę średnią ukończył Aleksander Pietrzak?

Na Wasze zgłoszenia czekamy do jutra, 12 stycznia, do godz. 15. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego i adresu e-mail. Pokaz filmu odbędzie się 13 stycznia o godzinie 18.30 w NovymKinie Przedwiośnie przy ul. Tumskiej 5a.

 

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji