REKLAMA

Płocczanie na łódzkim przystanku PaT [ZDJĘCIA]

REKLAMA

PaT, czyli Profilaktyka a Ty, to program profilaktyczny, opracowany przez Komendę Główną Policji. Przystanki PaT odbywają się co roku. Tegoroczna edycja miała miejsce w Łodzi. Na łódzkim przystanku pojawiła się także młodzież z naszego miasta.

We wtorek, 9 lipca w łódzkiej Atlas Arenie odbyło się uroczyste otwarcie VIII Przystanku PaT. W tym roku do Łodzi pojechała 27-osobowa grupa młodych ludzi z Płocka oraz grupa PaT z Bulkowa. Pokazywali oni swoim rówieśnikom, że można w wakacje dobrze się bawić bez narkotyków i alkoholu.

Warsztaty artystyczne i profilaktyczne trwały w sumie pięć dni. Ich uczestnicy mogli wybrać spośród czterdziestu rodzajów zajęć. Były m.in.  warsztaty teatralne, wokalne, lekcje języka migowego, dziennikarstwa, piosenki aktorskiej czy fotografii.– Każdy dzień rozpoczynał się śniadaniem o godzinie 8, po czym uczestnicy brali udział w warsztatach – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Następnie na głównej scenie prezentowane były spektakle i warsztaty profilaktyczne. Koniec zajęć przypadał na godzinę 3 w nocy, nikt jednak nie narzekał na nudę i monotonię.

Na głównej scenie zostało również zaprezentowane przedstawienie profilaktyczne pt. „Prochy Sex and Rock’n’Roll” w wykonaniu płockiej grupy Teatr Per Se.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU