Piłkarze Wisły zaglądają do szkół i przedszkoli

0

Piłkarze Wisły pozostają aktywni również poza boiskiem. Uczestniczą w programie “Lekcja WF-u z Mistrzem”, odwiedzają też płockie szkoły i przedszkola.

Piłkarze Wisły Płock w ramach akcji „Lekcja WF-u z Mistrzem” zachęcają młodzież i dzieci do uprawiania sportu, a tym samym do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

– W tym tygodniu spotkali się z podopiecznymi kilku płockich i okolicznych placówek oświatowych – informuje Maciej Wiącek, rzecznik prasowy Wisły Płock. – Dominik Furman i Bartłomiej Sielewski poprowadzili „Lekcję WF-u z Mistrzem” w szkołach nr 21 i nr 5 w Płocku. Arkadiusz Reca i Przemysław Szymiński gościli w zespole szkół w Starej Białej i wreszcie Cezary Stefańczyk z Piotrem Wlazło odwiedzili płockie przedszkole nr 5. Wszyscy nasi młodzi sympatycy zostali bezpłatnie zaproszeni na niedzielny mecz – wyjaśnia.

 

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Bezpieczeństwo
0
Zatrzymany morderca

Gostynińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo kobiety w miejscowości Rybne. Grozi mu 25 lat więzienia. Gostynińscy policjanci zatrzymali 64-letniego…