REKLAMA

Pijany mężczyzna bez kasku prowadził jednoślad. Okazało się, że ma zakaz i wyrok

REKLAMA

37-latek uchylający się od kary więzienia został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy. Mężczyzna, pomimo zakazu, kierował motorowerem bez kasku pod wpływem alkoholu.

Do zatrzymania kierującego motorowerem doszło 8 czerwca wieczorem przez policjantów z wydziału ruchu drogowego, patrolującego gminne drogi w Bielsku.

Styl jazdy i brak używania kasku ochronnego wzbudziły podejrzenia mundurowych, co do stanu trzeźwości kierującego. Podejrzenia szybko potwierdziły się, a dalsza kontrola ujawniła kolejne, niezgodne z prawem działania mężczyzny.– Badanie policyjnym alkomatem wykazało u 37-latka blisko 2 promile alkoholu w organizmie, ponadto okazało się, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. I jak by tego było mało, mieszkaniec powiatu płońskiego poszukiwany był przez organy ścigania celem odbycia kary pozbawienia wolności – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Mężczyzna został zatrzymany. Wkrótce trafi za mury więzienia, a o dalszych konsekwencjach prawnych, jakie poniesie, będzie decydował już sąd.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Brawo says:

    a jak, ułańska fantazja ponosi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU