PGF uczci pamięć Marka Szufy

REKLAMA

Z okazji drugiej rocznicy tragicznej śmierci kpt. Marka Szufy, Płocka Grupa Fotograficzna zaprasza na spotkanie poświęcone jego pamięci, po którym odbędzie się spacer i plener fotograficzny. PGF w ten sposób chce uczcić tego świetnego polskiego pilota, człowieka, który żył z ogromną pasją, dostarczając nam niezapomnianych wrażeń na licznych pokazach lotniczych.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 18 czerwca o godzinie 19 w Browarze Tumskim. Tam odbędzie się pokaz fotografii, upamiętniających pamięć Marka Szufy. Natomiast tuż przed zachodem słońca, około godziny 19.45, rozpocznie się krótki spacer do pleneru fotograficznego.

PowiązaneTematy

– Wybierzemy się nad Wisłę, która dokładnie dwa lata temu wystawiła na straszną próbę umiejętności pilota – podaje Płocka Grupa Fotograficzna. – Tam złożymy kwiaty, zapalimy symboliczną lampkę i uczcimy minutą ciszy człowieka, którego po prostu bardzo nam brakuje.

Organizatorzy zachęcają do fotografowania tego spotkania: – Niech i w tym roku powstanie pamiątkowa galeria, którą udostępnimy na naszej stronie internetowej – przekonuje PGF.

Zarówno spotkanie, jak i spacer są otwarte dla wszystkich, nie tylko fotografów i płocczan. Każdy, kto będzie miał ochotę złożyć hołd razem z Płocką Grupą Fotograficzną jest mile widziany.