Ostatni dzień roku można spędzić w biegu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak można spędzić ostatni dzień roku? Można siedzieć w pracy, w domu lub wyjść na sylwestrowy bal czy imprezę. Można także wziąć udział w biegu wokół Sobótki i wspólnie z innymi płocczanami zakończyć rok siedmiokilometrowym dystansem.

To już kolejny bieg w ramach akcji Pobiegajmy w Płocku. Zaliczane są do niej biegi: Wagarowicza, Solidarności, Tumski, Niepodległości, Soczewka, Półmaraton Dwóch Mostów, Płocka Dycha i właśnie Bieg Sylwestrowy. Ten ostatni rozpocznie się o godz. 11 nad Zalewem Sobótka.

Zwycięzcy otrzymają nagrody i puchary. Będzie też losowanie nagród wśród wszystkich uczestników. Początkujący biegacze mogą liczyć na cenne wskazówki od znawców i weteranów biegania. Na zakończenie spotkania przewidziano podsumowanie płockiego sezonu biegowego i lampkę szampana.

Biuro zawodów mieści się w Zespole Szkół Technicznych przy al. Kilińskiego 4 i będzie czynne 31 grudnia od godz. 9.30. Organizatorem imprezy jest Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria”, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w ZST w Płocku, a bliższych informacji udziela Leszek Brzeski (tel. 604 97 61 23). Zgłoszenia do biegu przyjmowane są pod nr. 24 364 27 39.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji